پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل ذوب آهن: جایگاه واقعی ما در نیمه بالای جدول است

مدیرعامل ذوب آهن: جایگاه واقعی ما در نیمه بالای جدول است

مجتبی فریدونی مدیرعامل ذوب آهن درباره شرایط این تیم اصفهانی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی فریدونی درباره برتری تیم ذوب ‌آهن مقابل ماشین ‌سازی و شرایط این تیم در لیگ برتر به میزان گفت:

با وجود اینکه شرایط ذوب ‌آهن خیلی مطلوب نیست و در رده چهاردهم جدول لیگ برتر قرار داریم، اما به نظرم بازی خوبی ارائه دادیم و تغییراتی نیز در تیم داشتیم که کاملاً محسوس بود. بازیکنان از لحاظ شرایط روحی و روانی خوب بودند، همین امر از عوامل موفقیت و پیروزی مان در این بازی بود.
فریدونی در خصوص لیست خروجی بازیکنان تیم ذوب‌آهن و نفرات مورد نظر برای جذب گفت:

در مجموع ۴ بازیکن به تیم اضافه شدند. پیمان رنجبری و رضا محمودآبادی از گل‌گهر، سینا اسدبیگی و امیرمحمد پناهی از لیام تهران از این دست بازیکنان بودند. البته باز هم قصد جذب بازیکن داریم که هنوز در این خصوص تصمیم قطعی گرفته نشده است. عرفان پور‌افراز هم بازیکنی است که از تیم ذوب آهن جدا خواهد شد.
مدیرعامل تیم ذوب ‌آهن در پایان با اشاره به جایگاه این تیم در جدول لیگ برتر گفت:

جایگاه اصلی ذوب‌آهن در جدول از نظر من نیمه به بالا است و سعی می‌کنیم این ضعف و اختلاف را برطرف کنیم. با توجه به ۲ گل زده شده در بازی مقابل ماشین ‌سازی، روحیه بازیکنان مثبت شده است. مجتبی حسینی، سرمربی تیم نیز از لحاظ فنی در تلاش است تغییراتی برای ارتقا تیم ایجاد کرده تا در بازی‌های پیش رو خوش بدرخشیم. حسینی سرمربی خوبی است از او راضی هستم، چرا که در کارش بسیار جدی است و مطمئنم که موفق عمل می‌کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.