سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

زلاتان ابراهیموویچ: اگر مالدینی بخواهد، در میلان می مانم

زلاتان ابراهیموویچ: اگر مالدینی بخواهد، در میلان می مانم

بازیکن کهنه کار باشگاه میلان گفت در صورتی که پائولو مالدینی از او بخواهد قراردادش با میلان را تمدید می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از آ اس، زلاتان ابراهیموویچ از زمان بازگشتش به میلان در ژانویه گذشته، توانسته عملکرد فوق العاده ای داشته باشد و به نوعی با حضورش به ترکیب میلان سر و شکل تازه ای داده است و در مسابقات این فصل هم یکی از بهترین بازیکنان روسونری بوده است و توانسته 14 گل بزند تا میلان در رده دوم جدول بایستد.

قرارداد این بازیکن 39 ساله در پایان این فصل به پایان می رسد، بازیکن سوئدی در مورد آینده اش در پایان این فصل گفت:

نمی دانم چه اتفاقی می افتد. باید منتظر بمانیم و ببینم چه می شود اما اگر پائولو از من بخواهد، برای تمدید حاضر هستم. هنوز زمان زیادی تا پایان فصل مانده و باید بازی های زیادی انجام دهیم. همیشه برای برد به میدان می رویم.
مهاجم سوئدی که در حال حاضر به خاطر مصدومیت از میادین دور است، این هفته در جشنواره سانرمو حضور پیدا کرد و دیروز هم شاهد پیروزی تیمش مقابل هلاس ورونا بود. او در این باره گفت:

من زلاتان هستم. در قبال تیم حس مسئولیت می کنم و به نظرم نقش یک رهبر را برای تیم دارم.  این تیم تنها تیمی است که باعث می شود هیجان زده شوم. دوست دارم به سایر بازیکنان درس دهم و رهبر آنها باشم. وقتی چیزی به هم تیمی هایم می گویم سریع می گویند چشم انجامش خواهیم داد. به همین خاطر دوست داشتم برای بازی مقابل ورونا به ورزشگاه بروم. وقتی یک روز را به دور از تیم سر می کنم، حس می کنم به دور از فرزندانم هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.