سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نباید بگذاریم حاشیه وارد تیم شود

رضاوند: مربی عوض شد، همه باانگیزه شدند

رضاوند: مربی عوض شد، همه باانگیزه شدند

آرش رضاوند در بازی با فولاد یکی از بازیکنانی بود که زحمات زیادی در خط میانی کشید. رضاوند به نظر می‌رسد در تفکرات مجیدی برای بازی در ترکیب استقلال قرار دارد.

آرش رضاوند در بازی با فولاد یکی از بازیکنانی بود که زحمات زیادی در خط میانی کشید. رضاوند به نظر می‌رسد در تفکرات مجیدی برای بازی در ترکیب استقلال قرار دارد. او بر این باور است که وقتی مربی عوض می‌شود بازیکنان انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند. هافبک استقلال می‌گوید: «وقتی مربی تیم عوض می‌شود بازیکنان انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند. این طبیعی است اما ما قدردان زحمات مربیان قبلی هم هستیم. آنها برای ما خیلی زحمت کشیدند.» از رضاوند درباره پیروزی مقابل فولاد پرسیدیم که او با امیدواری گفت: «این برد در روزی که پرسپولیس مساوی کرده بود مهم بود. ما توانستیم تا حدی امتیازهای‌مان را با این تیم کم کنیم. با انگیزه‌ای که در بازیکنان به وجود آمده شک ندارم که می‌توانیم این امتیاز‌ها را جبران کنیم. ما تیم خوبی داریم و می‌خواهیم فصل را در بهترین شرایط به پایان برسانیم تا دل هواداران استقلال شاد شود.» رضاوند اعتقاد دارد اگر حواشی از این تیم دور باشد، بدون شک اتفاقات خوبی در آخر فصل رخ می‌دهد: «یکی از مشکلات ما حاشیه‌هایی است که هر از گاهی به تیم لطمه می‌زند. باید تلاش کنیم این حواشی به تیم لطمه نزند. از حواشی خیلی لطمه خوردیم اما نباید این حواشی به ما لطمه بزند و باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که این مشکلات تکرار نشود. قبلاً هم با آقای مجیدی کار کردیم و با افکار ایشان آشنا هستیم. تلاش می‌کنیم برای استقلال نتایج بهتری رقم بخورد چون استقلال تیم بزرگی است و در شخصیت این تیم قهرمانی وجود دارد.»
رضاوند درباره بازی‌های آتی استقلال گفت: «همه بازی‌ها را جدی می‌گیریم. به نظر من همه بازی‌ها سخت است چون در نیم‌فصل دوم امتیاز گرفتن دشوار می‌شود. باید سعی کنیم بازی به بازی جلو برویم و امتیاز‌ها را یکی بعد از دیگری دشت کنیم. خدا را شکر در اولین قدم 3 امتیاز شیرین به دست آوردیم. باید این امتیازگیری را ادامه دهیم. استقلال به بردهای بیشتر نیاز دارد تا وضعیتش در صدر جدول بهتر شود.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.