دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

واینالدوم: وقتی خبر تازه ای در مورد تمدید قراردادم نیست، چه بگویم؟

واینالدوم: وقتی خبر تازه ای در مورد تمدید قراردادم نیست، چه بگویم؟

هافبک هلندی باشگاه لیورپول در مورد آینده خود در آنفیلد و نتایج ضعیف اخیر قرمزها صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، جورجینیو واینالدوم این روزها در ماه های آخر قراردادش با باشگاه لیورپول قرار دارد و با وجود خبرهای فراوان در مورد مذاکره سران باشگاه با این بازیکن، هنوز خبری از تمدید قرارداد او نشده است. هافبک هلندی در جریان شکست دیشب تیمش که ششمین باخت پیاپی لیورپول در آنفیلد و مقابل فولام بود، در ترکیب فیکس تیم حضور داشت و حال در مورد آینده خودش در باشگاه و نتایج بد لیورپول در روزهای اخیر صحبت کرده است. واینالدوم در این باره گفت:

اگر هوادار لیورپول هستید، باید از بازیکنان حمایت کنید و این شامل شرایط خاص من در باشگاه هم می شود. همه دوست دارند بشنوند چه اتفاقی قرار است بیافتد اما از سوی دیگر وقتی حرفی برای گفتن ندارم و خبر تازه ای نیست، چه چیزی باید بگویم. امیدوارم هواداران این موضوع را درک کنند و تا زمانی که اتفاقی بین من و باشگاه بیافتد صبور باقی بمانند.
مهمترین نکته در حال حاضر این است که مشکل بازیمان را حل کنیم و به روند نتیجه گیری برگردیم. صحبت در مورد شرایط تک تک بازیکنان به خصوص من و قراردادم فایده ای ندارد. به نظرم باید روی مسائلی مهمتر از شرایط تمدید قرارداد من تمرکز کنیم. اگر خبری باشد قطعا اعلام می کنیم!
از بارسلونا به عنوان مقصد احتمالی واینالدوم در صورت عدم تمدید قرارداد با لیورپول نام برده می شود. شنیده ها حاکی از این است که رونالد کومان علاقه زیادی به هافبک هلندی دارد و در صورتی که واینالدوم قراردادش را با لیورپول تمدید نکند، سران بارسا می توانند این بازیکن را به طور رایگان جذب کنند.

واینالدوم از سال 2016 در لیورپول توپ می زند و توانسته است در 224 بازی برای این تیم 22 گل بزند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.