دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

میرشاد ماجدی: به کمک اعضای پیشین هیات رییسه نیاز داریم

میرشاد ماجدی: به کمک اعضای پیشین هیات رییسه نیاز داریم

میرشاد ماجدی گفت: متاسفانه روز گذشته روی خروجی خبرگزاری‌ها خبر کناره‌گیری آقای نبی از سمت شان آمد و همه ما شوکه شدیم. نبی علاقمند بود استعفا کند. باید از او تشکر کنیم چرا که خیلی زحمت کشید، هم در بخش اساسنامه و هم در برقراری آرامش در فدراسیون

به گزارش ایران ورشی، میرشاد ماجدی پس از برگزاری جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت:

خوشحال هستیم از اینکه اعضای پیشین هیات رییسه کسانی نیستند که پشت سر فدراسیون صحبت کنند. مطمئن هستیم هرجایی که به بن بست بخوریم آنها تجربیاتشان را در اختیار ما خواهند گذاشت و به امید آن روز که کنار هم باشیم.
میرشاد ماجدی در پاسخ به این سوال که چه تصمیماتی که در جلسه امروز گرفته شد گفت:

متاسفانه روز گذشته روی خروجی خبرگزاری‌ها خبر کناره‌گیری آقای نبی از سمت شان آمد و همه ما شوکه شدیم. نبی علاقمند بود استعفا کند. باید از او تشکر کنیم چرا که خیلی زحمت کشید، هم در بخش اساسنامه و هم در برقراری آرامش در فدراسیون. به آقای قنبرزاده تبریک می‌گویم، کار بسیار خطیری را قبول کردند. یکی از مهمترین کارهایی که امروز انجام شد بدرقه اعضای پیشین هیات رییسه بود که از آنها قول گرفتیم کنار ما باشند. درست است فدراسیون جدید از اعضای جدید و جوان تشکیل شده ولی با جوانی به تنهایی نمی‌توانیم کار کنیم و به پیشکسوتان مانند اعضای پیشین هیات رییسه نیاز داریم تا در کنار ما باشند و مسیر آنها را ادامه دهیم نه اینکه راه را خراب کنیم و به قول فوتبالی‌ها از روی آنها رد شویم.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در خصوص پست جدید قنبرزاده گفت:

آقای قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هستند.
میرشاد ماجدی در پاسخ به این سوال که کمیته های فدراسیون تعیین تکلیف شدند گفت:

به این بحث‌ها نرسیدیم و فقط سرپرست دبیرکلی فدراسیون معرفی شد. من هم فعلا به عنوان عضو هیات رییسه حضور دارم و هنوز تکلیف کمیته‌های فدراسیون فوتبال مشخص نشده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.