سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ادین ترزیچ: خوب بودن در فقط یکی از دو بازی رفت و برگشت، کافی نیست

ادین ترزیچ: خوب بودن در فقط یکی از دو بازی رفت و برگشت، کافی نیست

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند در کنفرانس خبری پیش از تقابل با سویا در دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان حاضر شد و در مورد مصدومان تیمش و این تقابل صحبت

به گزارش ایران ورزشی، ادین ترزیچ در این کنفرانس خبری گفت:

جیدون سانچو فعلاً در دسترس نخواهد بود. رافائل گریرو و جیووانی رینا مدت زیادی از میادین دور نخواهند بود. در مورد ارلینگ هالند و تورگان هازارد می توانیم این گونه در نظر بگیریم که آن ها می توانند در بازی فردا به میدان بروند. نبود سانچو؟ من به مشکلات اهمیت نمی دهم، بلکه به راه حل آن ها اهمیت می دهم. ما بازیکنان دیگری نیز داریم که قادر به بازی در این پست هستند. ما با این شرایط وفق پیدا می کنیم.
انتظار یک بازی بسیار خوب را از سوی سویا داریم. نتایج اخیرشان عالی نبوده است اما این همان دوره ای است که ما پیش از تقابل قبلی با سویا، سپری کردیم. ما پس از آن دوره گفتیم «این یک رقابت متفاوت است و در این رقابت ما بهتر عمل خواهیم کرد». ما برای این آماده می شویم که جنگندگی بسیار متفاوتی را از دورتموند نشان دهیم. ما مطمئن هستیم که سویا می خواهد خود حقیقی اش را نشان دهد و برای این آماده هستیم. بازی بسیار سختی مقابل یک حریف خیلی خیلی خوب خواهد بود. قبل از بازی رفت، با خودمان گفتیم که به دو بازی بسیار خوب نیاز داریم. در سال های اخیر متوجه شده ایم که خوب بودن در فقط یکی از دو دیدار، کافی نیست.
بازی بدون حضور هواداران در سیگنال ایدونا پارک؟ هواداران کسانی هستند که این استادیوم را به شهرت جهانی رسانده اند و مطمئناً فردا به خوبی از ما استقبال خواهند کرد. دلمان برای آن ها تنگ شده است اما متاسفانه باید این شرایط را بپذیریم و منتظر روزی باشیم که آن ها به استادیوم ها برگردند.
هالند؟ ارلینگ همیشه 100 درصد توان خود را می گذارد و اخیراً بازی های زیادی انجام داده است. باید مراقب او باشیم تا مصدوم نشود. برای بازی فردا در حال صحبت با هم و آنالیز شرایط هستیم. اگر حس کنیم که نیاز است در مورد او احتیاط کنیم، پس این کار را خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.