شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

دیوید مویس: ارزش رایس خیلی بیشتر از 100 میلیون پوند است

دیوید مویس: ارزش رایس خیلی بیشتر از 100 میلیون پوند است

مویس می گوید حتی در ازای ۱۰۰ میلیون پوند هم حاضر به از دست دادن دکلان رایس نیست. به گفته او چکش ها برای حفظ ستاره ۲۲ ساله خود، نیازی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، چلسی یکی از تیم هایی است که از مدت ها قبل به رایس علاقه دارد و از منچستریونایتد به عنوان دیگر مشتری این هافبک ملی پوش یاد می شود. مویس در جدیدترین مصاحبه اش، در مورد رایس گفت:

با مالکان (وست هم) در این زمینه که رایس یک بازیکن ۱۰۰ میلیون پوندی است موافق نیستم. بسیار بیشتر از ۱۰۰ میلیون ارزش دارد، بسیار بیشتر. می بینم برخی بازیکنان از آنور آب به باشگاه ها پیوسته اند و تاثیرشان اصلا در حد رایس نبوده است. من به هیچ وجه قیمتی روی او قرار نمی دهم. شما می توانید هر رقمی که دل تان می خواهد را مطرح کنید ولی من این کار را انجام نمی دهم.
رایس هفته گذشته گفت هدفش به پایان رساندن فصل جاری در جمع چهار تیم برتر لیگ است. وست هم می تواند با کسب پیروزی در بازی دوشنبه شب برابر لیدز یونایتد، به رویای حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده ادامه بدهد اما در هر صورت مویس چنین چیزی را عاملی سرنوشت‌ساز در مورد آینده رایس نمی داند.

آیا ما برای نگه داشتن دکلان به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیاز داریم؟ نه چون در وهله اول او با ما قرارداد دارد و تحت هیچ شرایطی نمی تواند جای دیگری برود. من این حرف را بارها تکرار کرده ام و امیدوارم مردم متوجه شوند اگر حرفی می زنم، به جد به آن باور دارم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.