جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

کار قشنگ فکری استفاده از بزرگان استقلال است

یدالله اکبری: استقلال با فکری قهرمان می‌شود

یدالله اکبری: استقلال با فکری قهرمان می‌شود

فکری همه بزرگان را به تیم آورده و کادر فنی و مربی بدنسازی بسیار قوی را جذب کرده، شخصاً خیلی به موفقیت استقلال خوشبینم

ایران ورزشی: یدالله اکبری هافبک سابق استقلال که با محمود فکری همبازی بوده از انتخاب جدید باشگاه استقلال به شدت خوشحال است و این انتخاب را تضمین خوبی برای موفقیت تیم آبی پوش پایتخت می‌داند.

 
در خصوص انتخاب محمود فکری چه نظری دارید؟
محمود فکری یکی از بهترین پیشکسوتان استقلال بود. فردی که در چند سال گذشته و بعد از پایان دوره بازیگری‌اش به بهترین شکل ممکن در تمام رده‌ها مربیگری کرده و در همه تیم‌های تحت رهبری‌اش هم کارنامه خوبی از خود برجای گذاشت به همین دلیل ایشان با رزومه‌ای بسیار خوب به استقلال آمد. محمود فکری مربی کاربلد است که اتفاقاً چهار سال هم در استقلال با یکدیگر همبازی بودیم و یکسال هم به عنوان مربی بالای سر تیم استقلال در زمان سرمربیگری آقای قلعه‌نویی در تیم استقلال بودند. من خیلی امیدوارم که همه دست به دست هم بدهند و با نظمی که محمود فکری به تیم استقلال داده و کلاً در کارش دارد من به موفقیت استقلال با سرمربیگری ایشان خیلی خوشبینم.
 
همه هواداران استقلال از سرمربی جدید تیمشان قهرمانی می‌خواهند، بعد از چند سال سرمربی جدید می‌تواند در کارش موفق شود؟
سرمربی جدید استقلال کار سختی را پیش رو دارد اما از آنجا که فکری همه بزرگان استقلال نظیر مظلومی و نصرالله عبداللهی را به تیم آورده و کادر فنی و مربی بدنسازی بسیار قوی را جذب کرده، شخصاً خیلی به موفقیت استقلال در لیگ بیستم خوشبینم. مربیان قبلی استقلال هم همه تلاش‌شان را انجام دادند اما به طور مثال مربی مانند مجید نامجو مطلق در کارش تنها بود اما الان گروه خیلی خوبی در استقلال جمع شده‌اند. به همین دلیل من اطمینان دارم فکری با توجه به شاخصه‌های خاص خودش و گروه خوبی که در استقلال جمع کرده قطعاً در استقلال موفق خواهد شد.
 
با هواداران استقلال چه صحبتی دارید؟
قول دادن در فوتبال امری منطقی نیست اما من با توجه به گروه خوبی که در استقلال جمع شده قول می‌دهم محمود فکری قادر است طلسم قهرمان نشدن استقلال را بشکند و شادی این عنوان را به هواداران استقلال که چند سال از آن محروم بودند، هدیه بدهد.
 
از کادر فنی استقلال بیشتر حرف بزنید؟
سیروس دین محمدی و بقیه کادر این تیم همه استقلالی‌اند و کاربلد. آقای مومنی هم به عنوان مربی بدنساز استقلال فردی کاملاً کاربلد است که با توجه به حضور ایشان من اطمینان دارم استقلال به بهترین شکل از لحاظ بدنی برای لیگ بیستم آماده خواهد شد. استقلال با دو مربی قبلی‌اش از دقیقه 70 به بعد دچار مشکل می‌شد و از لحاظ بدنی کم می‌آورد اما اطمینان دارم با حضور آقای مومنی شرایط بدنی استقلال به شکل ایده‌آلی در می‌آید و بازیکنان برای نود دقیقه و حتی بیشتر از آن آماده دویدن هستند و همه تیم‌ها را تحت فشار قرار خواهند داد.
 
دربی مقابل رقیب سنتی در هفته هشتم را در لیگ بیستم چگونه ارزیابی می‌کنید؟
دربی در زمان خوبی برگزار می‌شود و تا هفته هشتم استقلال به شرایط ایده‌آل می‌رسد به همین دلیل من اطمینان دارم، استقلال در دربی هفته هشتم زیر نظر محمود فکری که خودش هم به نوعی در زمان بازیگری‌اش دربی باز بود، بهترین نمایش ممکن را ارائه داده و سربلند از زمین خارج خواهد شد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.