چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

باشگاه شهرخودرو به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد

باشگاه شهرخودرو به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد

باشگاه شهر خودرو خراسان پس از کشمکش‌های فراوان پیرامون مالکیت امروز به مدیریت استان خراسان واگذار شد.

به گزارش ایران ورزشی، پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد مالکیت باشگاه شهر خودرو خراسان این باشگاه امروز توسط فرهاد حمیداوی به مدیریت استان واگذار شد. فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در گفت و گو با فارس اظهار داشت:

در جلسه‌ای که امروز در با حضور فرهاد حمیداوی و مسؤولان ورزش استان برگزار شد، در نهایت فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو موافقت خود را برای انتقال رسمی مالکیت این باشگاه به مدیریت استان خراسان رضوی اعلام کرد.
وی افزود:

البته در جلسه گذشته نیز حمیدوای به صورت شفاهی موافقت خود را برای انتقال باشگاه اعلام کرده بود اما در نهایت امروز این اتفاق رسمی شد. البته او پیرامون هزینه‌های جاری باشگاه و همچنین مسائل مالی صحبت‌هایی را مطرح کرد که قرار است توسط مسؤولان استان خراسان رضوی پیگیری شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان تأکید کرد:

با این اتفاق قرار است مسؤولان رده بالای استان در خصوص تغییر نام باشگاه بدهی‌های آن و مسائل مختلف تصمیمات لازم را اتخاذ کند. ضمن آنکه لازم است از زحمات فرهاد حمیدوای که در این چند سال هزینه‌هایی را برای زنده نگه داشتن فوتبال استان در سطح اول کشور متحمل شد تشکر کنم. همچنین امیدوار هستم با تلاش‌های مسؤولان استان و همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان بتوانیم مجددا شرایط تیم را در ادامه مسابقات بهبود بخشیده و شاهد موفقیت‌های پی در پی باشیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.