پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

دنیلو: پیرلو شبیه گواردیولا است

دنیلو: پیرلو شبیه گواردیولا است

دنیلو تحت هدایت آندره آ پیرلو متحول شده و دوران خوبی را سپری می کند

ایران ورزشی/امشب تیم های یوونتوس و پورتو در چارچوب دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم می روند و دنیلو، مدافع 29 ساله یوونتوس به دلیل دو کارته شدن در این بازی غایب خواهد بود. دنیلو که این فصل از مهره های موثر تیم آندره آ پیرلو بوده و بیشترین تعداد بازی و دقایق بازی در ترکیب یوونتوس را به ثبت رسانده، مصاحبه جالبی با مارکا داشته است.

زیر نظر پیرلو ثبات بیشتری دارم
رویارویی با پورتو و ایده های فوتبالی آندره آ پیرلو چگونه است؟
می توانیم بر پورتو غلبه کنیم و راهی مرحله یک چهارم نهایی شویم. این کار آسان نیست اما ما یوونتوس هستیم و اعتماد به نفس لازم برای کسب پیروزی مقابل هر حریفی را داریم. پیرلو به من آزادی زیادی داده و او همیشه می خواهد در بازی مشارکت داشته باشم. پپ گواردیولا هم از من همین ها را می خواست. ایده فوتبالی آندره آ پیرلو خیلی شبیه ایده های پپ گواردیولا است و این سبک را خیلی دوست دارم. حالا ثبات و استمرار بیشتری دارم و به همین خاطر است که در بهترین فرم هستم.
رونالدو متمایز از همه است و بوفون، تاریخ فوتبال است
هم تیمی بودن با کریستیانو رونالدو و جانلوییجی بوفون چطور است؟
کریستیانو رونالدو هیچ محدودیت و مرزی ندارد. او از نظر بدنی فوق العاده و فوتبالیستی متفاوت با سایر فوتبالیست های دنیا است. بوفون؟ با نگاه کردن به بوفون، می توانید تاریخ فوتبال را ببنیید. او 43 ساله است اما توپ ها را فوق العاده می گیرد؛ گویی که توپ ها از بوفون می ترسند و به سمت دیگری می روند. او یک شخص فوق العاده است و معاشرت با او لذت بخش است. 
نیمار می توانست توپ طلا ببرد؛ احتمالا به رکورد دنی آلوز نمی رسم
به رکورد جام های دنی آلوز می رسی؟ نیمار می تواند توپ طلا ببرد؟
رسیدن به رکورد جام های دنی آلوز؟ تابستان سی ساله می شوم و فکر نمی کنم سال های طولانی فوتبال بازی کنم. دنی آلوز فوق العاده و یکی از الگوهای من است. نمی دانم که می توانم به او برسم یا نه اما انگیزه های بالایی برای کسب جام های بیشتر دارم. فکر می کنم نیمار می توانست توپ طلا ببرد اما مصدومیت ها در لحظات مهم باعث شدند که او متوقف شود و نتواند به این دستاورد برسد. امیدوارم نیمار دوباره مصدوم نشود چون او بازیکنی فوق العاده برای برزیل است. 
رئال مادرید از همه باشگاه های دنیا متفاوت است
دوران حضور در رئال مادرید چگونه بود؟
رئال مادرید؟ دوران حضورم در این باشگاه خیلی خاص بود. وقتی با رئال مادرید قرارداد بستم، انگار که در دنیای دیگری بودم. وقتی رئال مادرید به من پیشنهاد داد، یک لحظه هم درنگ نکردم. رئال مادرید از همه باشگاه های دنیا متفاوت است. هر وقت که مردم فکر می کردند رئال مادرید مدعی نیست، آن ها همیشه جامی کسب می کردند یا به فینالی می رسیدند. رئال مادرید تا پایان برای فتح لالیگا می جنگید. آینده زیدان؟ زیدان اگر بخواهد، می تواند سال های سال در رئال مادرید بماند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.