جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

کیلور ناواس: بازی مقابل بارسلونا انگیزه بزرگی است

کیلور ناواس: بازی مقابل بارسلونا انگیزه بزرگی است

کیلور ناواس، دروازه بان پاری سن ژرمن همراه با مائوریسیو پوچتینو در کنفرانس خبری پیش از تقابل با بارسلونا حاضر شد و در مورد این دیدار صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، ناواس در این کنفرانس گفت:

واضح است که ما باید این بازی را ببریم و با همان شور و انگیزه مان در بازی رفت یا حتی بیشتر، در این بازی ظاهر شویم. باید به صورت تیمی دفاع کنیم. ما برای این شرایط آماده هستیم. ترس از کامبک؟ ما برای چنین بازی هایی آماده هستیم. در بازی رفت خیلی خوب بازی کردیم و تیمی فوق العاده با بازیکنانی فوق العاده هستیم. ما باهوشیم و بارسلونا حریف فوق العاده ای است.
نیمار؟ همان طور که همیشه گفته ام، ما می خواهیم تیمی کامل با حضور تمام بازیکنانمان داشته باشیم اما الان باید با این شرایط کنار بیاییم. بهتر است که نیمار وقتی کاملاً آماده بود و با آرامش خاطر به میادین برگردد.
احترام به بارسلونا؟ برای ما چیزی تغییر نکرده است و هنوز باید به بارسا احترام بگذاریم. ما هرگز حس نکردیم که از آن ها برتر هستیم و احترامی که برای آن ها قائلیم، باید در همان سطح سابق باشد. خوشحالم که در چنین دیدارهایی به میدان می روم. این یک امتیاز برای ما است و باید از آن استفاده کنیم. بازی مقابل بارسلونا انگیزه بزرگی است زیرا آن ها تیمی بزرگ و فوق العاده هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.