دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

جورجینیو واینالدوم: آینده من؟ از حضور در لیورپول خیلی خوشحالم اما خبر جدیدی نیست

جورجینیو واینالدوم: آینده من؟ از حضور در لیورپول خیلی خوشحالم اما خبر جدیدی نیست

تیم های لیورپول و لایپزیش فردا (چهارشنبه) و در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی یوفا، پیش از تقابل با لایپزیش، از جورجینیو واینالدوم درباره تاثیر هواداران بر نتایج لیورپول سوال شد و این هافبک هلندی پاسخ داد:

کمی تاثیرگذار بوده است اما تاثیر زیادی نداشته است. من باور دارم که اگر اکنون هواداران در ورزشگاه ها حضور داشتند، این اتفاقات برای ما رخ نمی داد. در مواقع دشوار، آن ها کمک زیادی به ما می کنند. وقتی که هواداران در ورزشگاه حضور دارند، انرژی بیشتری به شما می دهند.
از واینالدوم راجع به آینده‌اش و تمدید قرارداد با لیورپول سوال شد و او با خنده پاسخ داد:

در شرایط فعلی خبر جدیدی نیست. دوست دارم بگویم که از حضور در این باشگاه، در این تیم و با این هواداران خیلی خوشحالم و این تنها چیزی است که می توانم بگویم. اینطور نیست که از حضور در اینجا خوشحالم نباشم و مجبور به جدایی باشم. مسئله به این سادگی نیست. با توجه به وضعیتی که داریم، آینده من مهم ترین مسئله نیست اما تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از حضور در این باشگاه واقعا خوشحالم. با این حال هنوز هیچ خبر جدیدی وجود ندارد.
واینالدوم راجع به شرایط متفاوت فصل جاری نسبت به سال های اخیر می گوید:

شرایط فعلی آسیب زیادی به ما وارد کرده است: مصدومیت ها، بازیکنان مبتلا به کرونا، اوقات سخت و دشوار در این فصل. همچنین نتایج نیز به نفع ما نبوده است و برای بسیاری از ما، این وضعیتی جدیدی است. ما به پیروزی در بازی ها و کسب جام ها عادت داشتیم و اکنون در حال تجربه شرایطی کاملا متفاوت هستیم. بنابراین بله، اعتماد به نفس تیم ما همچون سال های اخیر نیست

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.