یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

احتمال تغییر در سیستم نقل و انتقالات از سال 2024

انتقال ستارگان بزرگ ممنوع می شود؟

انتقال ستارگان بزرگ ممنوع می شود؟

اتحادیه باشگاه های اروپا (ECA) در حال تحقیق برای تغییراتی اساسی در سیستم نقل و انتقالات است که می تواند روی انتقال های بزرگ تاثیر به سزایی بگذارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از آ.اس، فوتبال اروپا در حال آماده شدن برای مواجه با تغییرات بزرگ است. مجمع ECA یا همان اتحادیه باشگاه های اروپا قصد دارد تغییرات بزرگی را از سال 2024 ایجاد کند که شامل تغییر فرمت برگزاری لیگ قهرمانان اروپا و تغییراتی در سیستم نقل و انتقالات می شود. مورد آخر، بیشتر مربوط به باشگاه های بزرگ می شود؛ آن ها قصد دارند از خریدهای نجومی و خسارت های ورزشی جبران ناپذیر اجتناب کنند. آندره آ آنیلی که رئیس این اتحادیه است، در این مورد گفت:

در حال بحث در مورد تغییر سیستم نقل و انتقالات هستیم تا باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا، نتوانند از هم بازیکن بگیرند و فقط با باشگاه های کوچکتر از خودشان بتوانند مذاکره کنند.

این اقدام به صورت مستقیم روی انتقال بازیکنان بزرگی مثل کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند تاثیر می گذارد و عملا تیم های هم رده نمی توانند این ستارگان را به خدمت بگیرند، مگر اینکه قرارداد خود را فسخ کنند. به این ترتیب، از قدرت بیش از اندازه بعضی تیم های جلوگیری می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.