یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پنالتی روی طارمی، اشتباهی نابخشودنی

حمله روزنامه های ایتالیایی به مریح دمیرال

حمله روزنامه های ایتالیایی به مریح دمیرال

یوونتوس با وجود کسب پیروزی 3-2 مقابل پورتو، به خاطر قانون گل زده در خانه حریف، پس از تساوی 4-4 در مجموع دو بازی رفت و برگشت از دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت.

ایران ورزشی/مریح دمیرال، مدافع 23 ساله یوونتوس در اوایل بازی روی یک بی احتیاطی در محوطه جریمه خودی روی مهدی طارمی، متخصص گرفتن پنالتی، خطا کرد تا داور برای پورتو پنالتی بگیرد. سرجیو اولیویرا ضربه پنالتی را گل کرد و این گل در راه صعود پورتو، بسیار مهم بود. روزنامه های ایتالیایی، یکی از عوامل اصلی یوونتوس را اشتباه سهل انگارانه مریح دمیرال می دانند و از او انتقادات زیادی انجام داده اند.

گاتزتا دلو اسپورت که نمره ضعیف 5 را به دمیرال داده، نوشت حرکت این مدافع ترک، بسیار ناشیانه بوده و انگار که او اصلا در آن صحنه، فکرش را به کار نینداخته است. کوریره دلو اسپورت، به دمیرال نمره ضعیف 5 را داده و اشتباه او را نابخشودنی توصیف کرد. توتو اسپورت هم نمره بسیار ضعیف 4.5 را به او داد و نوشت مهدی طارمی با جایگیری مناسب، دمیرال را شکار طعمه خود کرد. رپوبلیکا هم نمره بسیار ضعیف 4 را به دمیرال داد و او را ضعیف ترین بازیکن زمین انتخاب کرد؛ از دیدگاه رپوبلیکا، پنالتی دمیرال یک حرکت بیهوده بود که از یک مدافع یوونتوس نباید سر می زد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.