شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

امیدواری ستاره ایرانی بنفیکا

طیبی دومین گل را می‌خواهد

طیبی دومین گل را می‌خواهد

طیبی که در نخستین بازی خود با پیراهن این تیم موفق به گلزنی برابر سانژواننسی شد، تلاش می‌کند تا مقابل کاندوزو نیز این کار را انجام بدهد و آمار گل‌های خود را بالاتر ببرد.

طیبی دومین گل را می‌خواهد

حسین طیبی پس از پیوستن به بنفیکا تاکنون یک بازی در لیگ برتر پرتغال انجام داده که موفق به زدن یک گل برای این تیم شده و حالا در تمرینات با انگیزه بیشتری کارش را دنبال می‌کند تا روند گلزنی خود را ادامه بدهد. بنفیکا که تاکنون سه بازی در فصل 2021-2020 لیگ برتر پرتغال انجام داده و سه برد به دست آورده، تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به اسپورتینگ لیسبون در جایگاه دوم جدول لیگ برتر فوتسال پرتغال قرار گرفته و در هفته چهارم امیدوار به کسب پیروزی و صدرنشینی در حضور ستاره ایرانی خود است. یاران طیبی یکشنبه در چهارمین بازی فصل لیگ برتر پرتغال باید به مصاف کاندوزو رده هفتمی بروند که در صورت برتری شانس صدرنشینی را خواهند داشت.

طیبی که در نخستین بازی خود با پیراهن این تیم موفق به گلزنی برابر سانژواننسی شد، تلاش می‌کند تا مقابل کاندوزو نیز این کار را انجام بدهد و آمار گل‌های خود را بالاتر ببرد. بازیکن ایرانی بنفیکا طی چهار فصل اخیر که در غیرت قزاقستان عضویت داشت، دو بار عنوان آقای گلی لیگ برتر این کشور را به دست آورد که البته در بنفیکا و برابر ستاره‌های برزیلی هم‌تیمی‌اش و همچنین اسپورتینگ لیسبون، کار سختی برای رسیدن به آقای گلی خواهد داشت.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.