چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

استیون جرارد: هواداران لیورپول یورگن کلوپ را می خواهند نه مرا

استیون جرارد: هواداران لیورپول یورگن کلوپ را می خواهند نه مرا

استیون جرارد اعتراف می کند رویایش حضور بر روی نیمکت لیورپول به عنوان سرمربی است اما می گوید امیدوار است یورگن کلوپ سال ها بر روی نیمکت سرخ ها بماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای،  استیون جرارد توانست چند روز پیش به همراه گلاسکو رنجرز به قهرمانی در لیگ اسکاتلند برسد و به ناکامی 10 ساله این تیم پایان دهد. این در حالی است که لیورپول سه ماه است در ورزشگاه خانگی خود به پیروزی نرسیده است. موفقیت کاپیتان سابق تیم لیورپول در حالی به دست آمده است که یورگن کلوپ در حال سپری کردن سخت ترین دوران خود بر روی نیمکت سرخ ها است.

لیورپول در حال حاضر در رده هشتم جدول قرار دارد و از 16 دسامبر به بعد نتوانسته در خانه خود به پیروزی برسد. همین اتفاقات باعث شده تا عده ای از هواداران خواهان حضور کاپیتان سابق تیم بر مسند مربیگری لیورپول باشند.  با این وجود استیون جرارد به تازگی در گفتگویی آرزو کرده که کلوپ برای مدت زمانی طولانی در لیورپول بماند. این مربی گفت:

هواداران لیورپول نمی خواهند من مربی لیورپول شوم. آنها دوست دارند یورگن کلوپ به فعالیتش به عنوان مربی ادامه دهد و من هم کاملا از این خواسته حمایت می کنم. نباید راجع به رفتن یورگن صحبت کنیم. در حال حاضر یکی از بهترین مربیان دنیا تیم مان را هدایت می کند. من عاشق یورگن هستم.
امیدوارم کلوپ دستکم برای چند سال دیگر در باشگاه لیورپول بماند. من هم اینجا شغل خودم را دارم. فکر نمی کنم حرف زدن در مورد اخراج کلوپ و حضور من در لیورپول به شرایط فعلی باشگاه کمکی بکند و امیدوارم کلوپ سال های طولانی در لیورپول بماند.
لیورپول باشگاه من است. روزهای فوق العاده ای با این تیم داشتم. آیا این آرزو را دارم که روزی مربی لیورپول شوم؟ بله قطعا اما آن زمان الان نیست.ضمن این که چه کسی این توانایی را دارد که بگوید من تا ابد لیاقت هدایت لیورپول را دارم. مربیان خوب زیادی وجود دارند که همگی مایل هستند هدایت باشگاه لیورپول را برعهده بگیرند. با این وجود باید به یورگن احترام بگذاریم.
مربی باشگاه رنجرز تمایل ندارد قهرمانی در لیگ اسکاتلند را با دستاوردهایش در لیورپول به عنوان بازیکن مقایسه کند. او در این باره می گوید:

اگر بخواهم صادق باشم، هنوز فرصت پیدا نکرده ام تا در مورد اتفاقات چند روز اخیر فکر کنم یا آن را با دستاوردهایم به عنوان بازیکن مقایسه کنم. به نظرم این مقایسه درست نیست. دستاوردهایم به عنوان بازیکن فوق العاده بود اما در حال حاضر در مسیری متفاوت و در باشگاهی دیگر هستم و شغلم هم چیز دیگری است.
در حال حاضر توجه جرارد روی مسابقات لیگ اروپا است چرا که رنجرز در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل اسلاویا پراگ قرار بگیرد. تیم اهل چک توانسته در دور قبل لسترسیتی را حذف کند و جرارد می داند که قرار است مقابل تیم خطرناکی قرار بگیرد. مربی رنجرز در این باره گفت:

معقتدم عملکرد اسلاویا پراگ در دور قبل خیلی خوب بود و به همین خاطر می دانم که چالش بزرگی پیش روی ما است. برای آنها احترام زیادی قائلیم و می دانیم باید در بهترین فرم خود باشیم تا آنها را شکست دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.