سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مجتبی حسینی: ذوب آهن نباید با یک برد مغرور شود

مجتبی حسینی: ذوب آهن نباید با یک برد مغرور شود

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت با توجه به شرایطی که در جام حذفی حاکم است، تمرکز خوبی روی گل نخوردن داشتیم.

ایران ورزشی/حسینی در ابتدا اظهار داشت:

با توجه به شرایطی که در جام حذفی حاکم است، تمرکز خوبی روی گل نخوردن داشتیم. می دانستیم در این بازی ها باید بازی بدون ریسک انجام بدهیم.
وی ادامه داد:

در ابتدا به گل رسیدیم. با توجه به فشار حریف، منظم دفاع کردیم و بچه توانستند از پس این تیم بر بیایند که باید از آنها تشکر کنم.  این برد را بعد از چند سال که ذوب‌آهن نتوانسته بود شهرخوردرو را ببرد، به هواداران تبریک می‌گویم.
حسینی در مورد همدلی ذوب‌آهن گفت:

باید بدانیم بهترین تاکتیک و استراتژی، همدلی است. مسائل فنی، یک طرف قضیه است. همدل بودن خیلی مهم است. به بچه ها هم می گویم اگر همدل باشید برنده می‌شوید.
وی افزود:

سعی کردیم نظم و انضباطی به تیم بدهیم. فرم تمرینات عوض شده و سعی کردیم استراتژی جدید به بچه ها القا کنیم. امیدوارم ادامه دار باشد. وضعیت خوبی در جدول نداریم و با یک برد نباید مغرور شویم. باید از این به بعد روی لیگ تمرکز کنیم چون کار سختی داریم.
سرمربی تیم ذوب‌آهن در مورد تدام این روند، عنوان کرد:

برنامه ما این است که به شدت کار کنیم. توکلمان به خداست و بعد از آن باید یک تیم متحد باشیم و با تمرینات خوب کیفیت تیم را بالاتر ببریم. جا دارد از همگی تشکر کنم. از بازیکنان که با جان و دل واقعا تلاش می کنند و همینطور حمایت هواداران که در فضای مجازی به بچه ها و تیم انرژی می‌دهند. امیدواریم با کار خوب و اتحاد تیمی بهتر این کار سخت را به سرانجام برسانیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.