پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

یواخیم لوو: بازگشت هوملس، بواتنگ و مولر به تیم ملی؟ نه درها را باز کرده ام و نه آن ها را بسته ام

یواخیم لوو: بازگشت هوملس، بواتنگ و مولر به تیم ملی؟ نه درها را باز کرده ام و نه آن ها را بسته ام

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانسی خبری در مورد مسائل مختلفی از جمله خبر جدایی اش از آلمان پس از یورو، بازگشت بعضی از بازیکنان به تیم ملی و ... صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، یواخیم لوو در این کنفرانس خبری در مورد بازگشت هوملس، بواتنگ و مولر به تیم ملی گفت:

نه درها را باز کرده ام و نه آن ها را بسته ام. به عنوان یک مربی باید سوال هایی را مطرح کنم؛ می خواهیم چه دستاوردی کسب کنیم؟ سبک بازی ما چیست؟ چگونه می توانیم باعث تلاش تیم شویم؟ من اکنون این چیزها را برای تورنمنت بعدی مد نظر دارم و سپس خواهیم دید.
کیمیش، گورتسکا، سانه، گنابری و چند بازیکن دیگر در مسیر رسیدن به اوج خود هستند. ما در سال 2010 نیز وضعیت مشابهی داشتیم، قبل از آن سال های سختی را پشت سر گذاشتیم. در سال 2010، تیم بسیار جوانی با تجربه کمی در مسابقات داشتیم. به این بازیکنان فضای لازم برای پیشرفت داده شد و چهار سال بعد آن ها در اوج خود بودند و ما قهرمان جهان شدیم.
فلیک به عنوان جانشین تو؟

همه می دانند که رابطه من با هانسی چگونه است. همه کیفیت هانسی را می دانند. این کار من نیست که در مورد جانشینم صحبت کنم. ما نمی خواهیم هیچ چیزی در هیچ موردی بگوییم. باور دارم که تصمیم گیری در این مورد در دست افراد خوبی است. من در مورد تصمیمم با چند تن از بازیکنان صحبت کرده ام اما نتوانستم به تمام آن ها زنگ بزنم. برای من مهم بود که بازیکنانی که مدت زیادی با من کار کرده اند مانند ایلکای گوندوعان، تونی کروس یا مانوئل نویر، توسط خودم از این تصمیم باخبر شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.