چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

مهاجری: به 12 بازیکنمان مقابل گل گهر استراحت دادیم

مهاجری: به 12 بازیکنمان مقابل گل گهر استراحت دادیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت به 12 بازیکنمان استراحت دادیم و از جوانانمان در این دیدار استفاده کردیم.

به گزارش ایران ورزشی، مهاجری در ابتدا اظهار داشت:

به مجموعه گل‌گهر تبریک می‌گویم. سرمایه‌گذاری خوبی در فوتبال در بخش سخت‌افزاری انجام داده‌اند. به عنوان یک مربی برایم مایه مباهات است که در یک شهرستان این فضا شکل گرفته و امیدوارم در آینده بهتر شود. امروز یک دربی داشتیم در کرمان، ما فوتبال‌مان در لیگ یک دنبال می‌کنیم و گل‌گهر یک تیم خوب در لیگ برتر است.
وی افزود:

کرمان می‌تواند به داشتن تیم‌هایش افتخار کند. ما 12 بازیکن‌مان را استراحت دادیم و به یک سری از بچه‌هایی که می‌توانند آینده فوتبال کرمان را رقم بزنند میدان دادیم. این فضا را در دو بازی جام حذفی به این بازیکنان دادیم تعدادی از آنها خیلی خوب استفاده کردند ولی یکسری دیگر ما را مجاب نکردند که وقتی‌ بیشتری برای‌شان بگذاریم. ما ضد فوتبال بازی نکردیم و در زمان‌هایی توانستیم تیم شایسته گل‌گهر را تحت فشار هم قرار دهیم. ما در دقایق آخر از لحاظ بدنی کم آورده‌ایم. در آخر هم به بچه‌های خودم خسته ‌نباشید می‌گویم و امیدوارم گل‌گهر در آینده موفق باشد.
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با حواشی به وجود آمده در کنار زمین گفت:

این هیجانات بازی است این اعتراض‌ها وجود دارد و داوری هم اشتباهاتی داشته است. داوری می‌توانست جاهایی به سود ما و یا گل‌گهر باشد. اما ما بیشتر از داوری ضرر کردیم.
مهاجری در خصوص شایعه اینکه مس این بازی را به صورت جدی پیگیری نمی‌کند، عنوان کرد:

چرا نباید جدی بگیریم؟ ما 12 بازیکن‌مان را استراحت داده‌ایم. ما کادرمان در مس کنار بازیکنان ماند که آنها امروز تمرین کنند اما من اعتبار خودم را گذاشته‌ام و خدا را شکر با یکسری جوان سربلند بودم. اگر می‌خواستیم جدی نگیریم نباید شرکت می‌کردیم. من واقعاً از جوان‌هایم گلایه دارم که از این فضا خوب استفاده نکردند.
وی در رابطه با اینکه آیا مس در این فصل به لیگ برتر صعود می‌کند، عنوان کرد:

تمام نیت باشگاه، مردم و کادر این است که به لیگ برتر صعود کنیم. این یک خرد جمعی می‌خواهد که باید بعد از چندین سال در کرمان صورت بگیرد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.