دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

مسئول برگزاری جام‌ حذفی: شهرداری ماهشهر و پاس همدان حداقل 30 میلیون جریمه می‌ شوند

مسئول برگزاری جام‌ حذفی: شهرداری ماهشهر و پاس همدان حداقل 30 میلیون جریمه می‌ شوند

امیرحسین روشنک، مسئول برگزاری جام‌ حذفی گفت: خیلی تلاش کردیم دو تیم شهرداری ماهشهر و پاس همدان انصراف ندهند و صحبت‌های زیادی با مسئولان دو تیم انجام شد ولی انصراف دادند

به گزارش ایران ورزشی، امیرحسین روشنک، مسئول برگزاری جام‌ حذفی در خصوص انصراف پاس همدان از جام حذفی به میزان گفت:

خیلی تلاش کردیم دو تیم شهرداری ماهشهر و پاس همدان انصراف ندهند و صحبت‌های زیادی با مسئولان دو تیم انجام شد ولی انصراف دادند. طبق قانون دو تیم مذکور از حضور در رقابت‌های فصل بعد جام حذفی محروم می‌شوند و حداقل ۳۰ میلیون جریمه می‌شوند؛ البته مبلغ دقیق جریمه را کمیته انضباطی با توجه به مستندات تعیین خواهد کرد.
روشنک افزود:

طبق آیین‌نامه تیم‌های لیگ برتری و لیگ یک، چون حرفه‌ای محسوب می‌شوند موظف هستند در جام حذفی شرکت کنند. درباره بقیه تیم‌ها قبل از قرعه کشی به استان‌ها نامه‌نگاری کردیم و از دسته دوم ۱۷ تیم اعلام آمادگی کردند. وقتی تیمی اعلام آمادگی می‌کند یعنی آماده حضور در مسابقات است و از نظر هزینه و بقیه مسائل مشکل ندارد. پاس همدان دو بازی قبلی به خاطر اینکه هزینه کمتری داشت، در مسابقات شرکت کرد اما حالا که میهمان شده و بازی برایش هزینه دارد از بازی‌ها انصراف داد. این موضوع نشان می‌دهد برآورد خوبی از شرایط تیم‌شان ندارد.
مسئول برگزاری جام حذفی در پایان گفت:

پاس همدان تا دیروز، موضوع انصرافش را اعلام نکرده بود. ما تلاش کردیم این تیم بماند و به مسابقات ادامه بدهد. با این همه از آنها خواستیم نامه رسمی بزنند و انصرافشان را اعلام کنند تا ما آن را خبری کنیم. چون پنج شنبه و جمعه بحث خبری کمی فرق می‌کند امروز صبح به طور رسمی اعلام شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.