شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

رسول کربکندی: هیچ درخواستی برای جذب میلاد جهانی به ذوب آهن نرسیده است

رسول کربکندی: هیچ درخواستی برای جذب میلاد جهانی به ذوب آهن نرسیده است

رسول کربکندی گفت: شرایط خوب است و از وقتی حسینی هدایت تیم را بر عهده گرفته مجموعه به یک آرامش و اعتماد به نفسی رسیده است و تنها نگرانی ما از شرایط و جایگاه تیم در جدول است که امید داریم در هفته های باقی مانده بهبود پیدا خواهد کرد

به گزارش ایران ورزشی؛رسول کربکندی در واکنش به شایعه جدایی میلاد جهانی از ذوب آهن اظهار به ایلنا گفت:

اصلاً این موضوع صحت ندارد و هیچ درخواستی برای جذب میلاد جهانی به باشگاه ما نرسیده است و چند وقت قبل هم چنین موضوعی مطرح شده بود که در رسانه‌ها بود و اتفاق رسمی رخ نداده بود و در حال حاضر هم چنین است و هیچ صحبتی در مورد جدایی جهانی مطرح نشده و بعید هم می‌دانم کادرفنی با جدایی او موافقت کند.
رسول کربکندی در مورد شایعه هایی مبنی بر ناراحتی مجتبی حسینی از جذب نشدن بازیکنان مورد نظر هم گفت:‌

این هم یکی دیگر از شایعاتی است که این روزها در مورد ذوب آهن مطرح شده و نمی‌دانم از کجا سرچشمه می‌گیرد. تا این لحظه مجتبی حسینی هر بازیکنی را خواسته به باشگاه اعلام کرده است و ما هم بازیکن مدنظر را به خدمت گرفته‌ایم. حتی در حال حاضر دنبال یکی دو بازیکن هستیم که تیم خودمان را تکمیل کنیم که  بازیکن مطابق میل‌ و معیارمان را پیدا نکرده‌ایم.
سخنگوی ذوب آهن در خصوص آخرین شرایط این تیم بعد از برد در جام حذفی مقابل شهرخودرو گفت:

شرایط خوب است و از وقتی حسینی هدایت تیم را بر عهده گرفته مجموعه به یک آرامش و اعتماد به نفسی رسیده است و تنها نگرانی ما از شرایط و جایگاه تیم در جدول است که امید داریم در هفته های باقی مانده بهبود پیدا خواهد کرد. ما در زمان رحمان رضایی تا آنجا که ممکن بود از تیم حمایت کردیم و حتی حرف‌های خارج از اخلاق شنیدیم ولی به خاطر تیم سکوت کردیم و مقابله نکردیم و در حال حاضر هم همه کار می‌کنیم تا تیم آرامش داشته باشد و از مجموعه حمایت کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.