سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

آرش رضاوند: درگیری محمد دانشگر و اسماعیلی؟ فشار بازی بالا بود و این اتفاقات طبیعی است

آرش رضاوند: درگیری محمد دانشگر و اسماعیلی؟ فشار بازی بالا بود و این اتفاقات طبیعی است

آرش رضاوند گفت: هواداران استقلال انتظارات زیادی دارند و باید طوری بازی کنیم که هوادار پای تلویزیون با خیال راحت بازی تیمش را ببیند‌ و استرس نداشته باشد. دنبال این هستیم شرایط بهتر از این شود. در چند دیدار پیروزی نداشتیم که خوشبختانه دو هفته است که می‌بریم

به گزارش ایران ورزشی، مصاحبه آرش رضاوند با تسنیم را می خوانید:

بازی با پیکان خوب شروع کردید، اما چرا در ادامه سخت شد؟

بازی‌های جام حذفی شرایط متفاوتی دارد و چون تک بازی است حساسیت بالا است، اما حرف شما هم درست است خوب شروع کردیم، دو گل هم زدیم ولی کار سخت شد. مهم این است در زمان‌هایی که بد هستیم برنده شویم. بازی دو نیمه متفاوت داشت و متاسفانه در نیمه دوم از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم.
اینکه گفته بودی استقلال باید قاطعانه بازی‌هایش را ببرد، نشان دهنده این است که هنوز خیلی رضایت کننده نیستید؟

هواداران استقلال انتظارات زیادی دارند و باید طوری بازی کنیم که هوادار پای تلویزیون با خیال راحت بازی تیمش را ببیند‌ و استرس نداشته باشد. دنبال این هستیم شرایط بهتر از این شود. در چند دیدار پیروزی نداشتیم که خوشبختانه دو هفته است که می‌بریم.
فکر می‌کنی نگاه‌ها به استقلال تغییر کرده است؟

قبلا هم گفتیم و الان هم بار دیگر از کادر فنی قبلی بابت زحمات‌شان تشکر می‌کنیم. بعد از آن حاشیه‌ها و اتفاقات خدا را شکر شرایط بهتر شده است. با آمدن کادر جدید انتظارات هواداران در نیم‌ فصل دوم تغییر کرده است.
حضور هم زمان فرهاد مجیدی و فراز کمالوند چه تاثیری روی تیم داشته است؟

قطعا شرایط بهتر شده است. البته چند روزی نیست به تیم اضافه شده‌اند و نیاز به زمان دارند تا تاکتیک‌های مدنظرشان را پیاده کنند.
عملکردت به نسبت بازی‌های گذشته بهتر نشده است؟

در بازی‌های گذشته بوده خوب بازی کردم اما چون تیم نتیجه نمی‌گرفت به چشم نمی‌آمد، اما الان چون تیم می‌برد بازی‌هایم شاید بیشتر به چشم می‌آید.
چرا محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی در جریان بازی با هم بحث می‌کردند؟

از این اتفاقات در تیم ملی بین آقای رحمان رضایی و محمد علوی هم رخ داده بود. فشار بازی بالا بود و این اتفاقات طبیعی است.
کشور عربستان، میزبان بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه استقلال شد. نظرت چیست؟

نمی‌دانم چطور میزبان‌ها را انتخاب کرده ‌اند. سال‌های قبل عربستانی‌ها باید به ایران می‌آمدند و ما هم آنجا می‌رفتیم که تصمیم گرفتند بازی‌ نمایندگان دو کشور در کشور ثالث برگزار شود، اما پس از 5 سال تصمیم گرفته‌اند عربستان میزبان باشد. خیلی بد است هند، عربستان و دیگر کشورها میزبانی می‌گیرند، اما ایران نمی‌تواند. آن هم ایرانی که تیم‌های خوب و مدعی دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.