شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

مویس: امیدوارم بتوانیم قرارداد لینگارد را دائمی کنیم

مویس: امیدوارم بتوانیم قرارداد لینگارد را دائمی کنیم

مربی وست هم می گوید این تیم به دنبال دائمی کردن قرارداد جسی لینگارد است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، جسی لینگارد بعد از یک نیم فصل ناکامی مطلق در منچستریونایتد، در نقل و انتقالات ژانویه به صورت قرضی به وست هم آمد و توانسته در مدت زمان کوتاه حضورش در ترکیب چکش ها عملکرد خوبی داشته باشد. این بازیکن در 6 بازی توانسته 4 گل بزند و دو پاس گل دهد. به همین خاطر دیوید مویس می گوید امیدوار است وست هم بتواند قرارداد قرضی این بازیکن را در پایان این فصل دائمی کند. مویس در این باره گفت:

امیدوارم بتوانیم در آینده ای نزدیک در جایگاهی باشیم که بتوانیم بازیکنان خوب زیادی را جذب کنیم زیرا در لیگ جایگاه خوبی داریم و یک تیم لندنی هم هستیم. ضمن این که ورزشگاه مان هم بیش از 60 هزار نفر ظرفیت دارد و هر هفته پر می شود. به نظرم تمام این مسائل می تواند به سود ما باشد. جسی از همان اول دوست داشت به این باشگاه بیاید. وقتی با او صحبت کردم، تمایل داشت به تیم ما بپیوندد. از نظر ما او در تیم ما می توانست جایگاه خوبی پیدا کند و به نظرم خودش هم دید که ما تلاش زیادی می کنیم. جسی به گروهی از بازیکنان خوب اضافه شد. ما بازیکنانی ملی پوش داریم و امیدوارم بتوانیم در پنجره نقل و انتقالات بعدی تعداد این بازیکنان را افزایش دهیم. علاوه بر این امیدوارم جسی وست هم را جای خوبی برای ماندن بداند تا اگر امکان پذیر بود و حس کردیم به او نیاز داریم در پایان فصل انتقالش را دائمی کنیم.
لینگارد قبل از کامل کردن انتقال قرضی خود، قراردادش با یونایتد را به مدت یک سال تمدید کرد و تا تابستان سال 2022 با این باشگاه قرارداد دارد و سولسشر هم در مصاحبه ای گفته است که انتظار دارد برای مسابقات فصل آینده از این بازیکن در تیم خودش استفاده کند اما با توجه به تجربه موفق این بازیکن در لندن و سال سختی که لینگارد در منچستریونایتد گذراند، شاید این بازیکن برای دائمی کردن قراردادش و ماندن در وست هم به باشگاه یونایتد فشار بیاورد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.