چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مصدومیت طولانی مدت در انتظار مدافع لیورپول

احتمال دوری 6 الی 8 ماهه برای ویرجیل فن دایک

احتمال دوری 6 الی 8 ماهه برای ویرجیل فن دایک

برخی منابع انگلیسی از احتمال دوری 6 تا 8 ماهه ویرژیل فن دایک از میادین خبر داده اند.

به گزارش ایران ورزشی،اورتون و لیورپول امروز در چهارچوب دربی مرسی ساید به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی جنجالی و پر برخورد نهایتاً با نتیجه مساوی 2-2 پایان پذیرفت تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شده باشد.

 

یکی از مهم ترین صحنه های جنجالی بازی امروز دو تیم اورتون و لیورپول در نیمه اول رخ داد. جایی که ویرژیل فن دایک درون محوطه جریمه اورتون برخورد سنگینی با دروازه‌بان انگلیسی این تیم یعنی جردن پیکفورد داشت. بعد از مشاهده تصاویر آهسته قابل حدس بود که مصدومیت مدافع هلندی بسیار جدی است و همین اتفاق نیز رخ داد و او از زمین مسابقه خارج شد.

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از بازی اعلام کرد که وضعیت فن دایک اصلا خوب نیست و درد زیادی را تحمل می کند. در همین رابطه برخی منابع انگلیسی ادعا می‌کنند که مصدومیت مدافع هلندی لیورپول از ناحیه رباط صلیبی است و احتمالا او به مدت 6 تا 8 ماه از میادین دور خواهد بود. گفتنی است که البته باشگاه لیورپول هنوز هیچ اظهارنظر رسمی در این باره انجام داده است.

 

لیورپول در دو سال اخیر در روزهایی که آلیسون بکر و فن دایک را در اختیار نداشته مشکلات فراوانی متحمل شده و حالا احتمالا برای مدت زیادی قادر به استفاده از مدافع هلندی در ترکیب نخواهد بود. مرسی سایدی ها فصل گذشته با تکیه بر آمار درخشان خود در خط دفاعی موفق به کسب قهرمانی شدند، اما این فصل حتی شکست با هفت گل برابر آستون ویلا را نیز تجربه کردند و حالا با غیبت احتمالی فن دایک، احتمالا روزهای دشوارتری پیش رو خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.