پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

بعد از ۴ پیروزی اینتر،بالاخره میلان برد

میلان۲-۱اینتر؛صدرنشینی میلان با چاشنی برد در دربی

میلان۲-۱اینتر؛صدرنشینی میلان با چاشنی برد در دربی

در چارچوب هفته چهارم سری آ امروز تیم اینتر مغلوب سرخ های میلانی شد تا این تیم با ۱۲ امتیاز صدرنشین سری آ شود.

به گزارش ایران ورزشی،دو تیم قرمز و آبی شهر میلان در شرایطی به این دیدار رسیده بودند که هر دو با کرونا دست و پنجه نرم میکردند و حتی تعدادی از بازیکنانشان در قرنطینه به سر میکردند
 
پاس بی عیب و نقص چالهان اوغلو،شیر سوئدی را در تک به تک مقابل با هندانوویچ قرار بود و کولاروفی که جا مانده بود با تکل از پشت پنالتی را تقدیم سرخ ها کرد و زلاتان اگر چه در ضربه پنالتی مغلوب شد اما در ریباند آن را به گل تبدیل کرد.
 
سه دقیقه بعد از گل اول زلاتان روی سانتری که لیائو انجام داد زلاتان با یک بغل نرم دروازه نراتزوری را برای دومین بار در سه دقیقه باز کرد.
---
اینتری ها هم که بعد از گل دوم به خود آمده بودند و به دنبال راه برای رسیدن به دروازه میلان بودند که دقیقه ۲۹ پاس عرضی پریشیچ  پس از شیرجه ناموفق دوناروما به لوکاکو رسید و به راحتی گل اول اینتر را ثبت کرد.
 
بعد از گل اول باز هم حملات خود را ادامه دادند ولی روی چند موقعیت دوناروما با جایگیری مناسب در برابر اینتری ها ایستادگی کرد و آنهارا دست خالی به رختکن فرستاد.
 
بازی تقریبا در میانه زمین نسبتا به نفع اینتر دنبال میشد و طی یک سانتر زیبا از ویدال و فرار به موقع حکیمی نزدیک دروازه شدند که ضربه سر حکیمی با اختلاف خیلی کم به بیرون رفت.
---
بارلا هم چندین بار اقدام به زدن شوت های فنی خودش کرد اما شانس و اقبال همراهش نبود و توپ با برخورد به بازیکنان میلان به کرنر میرفت.
 
با حضور اریکسن اینتر روبه جلو تر بازی میکرد ولی از طرفی نیز ضد حملات میلانی ها هم خطرناک بود.تا دقیقه ۷۳ که در محوطه جریمه برخورد دوناروما و لوکاکو پنالتی اعلام شد ولی در نهایت تصمیم خود را عوض کرد و دستور ادامه کار از کنار دروازه را داد.
 
اینتر که نمیخواست بعنوان بازنده از مئاتزا خارج شود برای پیروزی سانچز هم روانه میدان کرد.در دقایق آخر نیمه دوم لوکاکو فرصت این را داشت که برد را از روسونری بگیرد ولی توپش به بیرون رفت تا نوار برد های اینتر در دلا مادونینا شکسته شود و از طرفی میلان با ۱۲ امتیاز به صدرنشینی خود در سری آ ادامه دهد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.