جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

محمد پنجعلی: اگر بهاروند مقصر است چرا عزیزى خادم از او استفاده مى کند؟

محمد پنجعلی: اگر بهاروند مقصر است چرا عزیزى خادم از او استفاده مى کند؟

محمد پنجعلی درباره اظهارات اخیر شهاب عزیز یخادم و حضور حیدر بهاروند در فدراسیون فوتبال صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محمد پنجعلی در خصوص اظهارات اخیر شهاب الدین عزیزی خادم که اعلام کرده مدیران قبلی مقصر از دست رفتن میزبانی برای ایران هستند و او یک فدراسیون ویرانه را تحویل گرفته به فارس گفت:

این صحبت‌ ها اصلاً قابل قبول نیست و این بهانه ها نخ نما شده است. صحبتهای عزیزی‌خادم بسیار عجیب است. اگر میزبانی از دست ما رفته مربوط به یک سال گذشته و زمان حضور بهاروند در فدراسیون بوده، حالا اگر مقصر بهاروند است و بد کار کرده چرا عزیزی‌خادم او را رئیس سازمان لیگ گذشته و از او استفاده مى کند؟
پنجعلی ادامه داد:

از دست رفتن میزبانی طبیعتا ربطی به زمان تاج ندارد و برای زمان بهاروند بوده. برای من جالب است که عزیزی خادم این صحبت‌ها را مطرح می کند، به هر حال او رئیس شدن در فدراسیون را مدیون بهاروند است اما عملاً دارد از دست رفتن میزبانی را به گردن بهاروند می ‌اندازد.
پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد:

اگر فدراسیون ویرانه است چرا آقای عزیزی ‌خادم برای کار آمده؟ او که می دانسته وضعیت فوتبال ما چطور است پس چرا نیامده بهانه می‌آورد. از این به بعد هم باید منتظر چنین بهانه هایی از سوی عزیزی خادم باشیم چون او اتفاقات منفی را می‌خواهد به مدیران قبلی نسبت بدهد.

پنجعلی افزود:

مردم انتظار دارند که رئیس فدراسیون بتواند مشکلات فوتبال را حل کند نه اینکه فقط بگوید نمی توانم و مشکلات را گردن شخص دیگری بیاندازد. این نوع مدیریت اصلاً درست نیست.
پنجعلی در پاسخ به این سوال که به نظرش وضعیت فوتبال ایران چه تغییرى در دوره جدید خواهد کرد گفت:

چیزی درست نمی شود و همه چیز بدتر هم می‌شود. ما از نظر زیرساختی در فوتبال مشکل داریم و به خاطر همین مشکلات هیچ وقت تمام نمی شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.