شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

کوادرادو، ستاره بی بدیل تیم پیرلو

کوادرادو، ستاره بی بدیل تیم پیرلو

بازیکن کلمبیایی در فصل جاری یکی از مهره های کلیدی تیم پیرلو بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، اگر چه کوادرادو در فصل جاری به اندازه کریستیانو رونالدو درخشان نبوده است اما بدون شک در حال سپری کردن یکی از بهترین فصول دوران حرفه ای خود است. در حقیقت وینگر کلمبیایی در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان پیرلو بوده است.

او در این فصل تنها به خاطر مبتلا شدن به کرونا، مصدومیت و دریافت کارت قرمز از ترکیب دور بوده است و در سایر شرایط پیرلو از این بازیکن استفاده کرده است. از سوی دیگر کوادرادو با دادن 13 پاس گل کمک زیادی به بانوی پیر کرده است و بهترین سازنده گل در ایتالیا نیز محسوب می شود. بسیاری از پاس های او بسیار با اهمیت بوده است و منجر به گل هایی سه امتیازی برای تیم شده است.

نباید عملکرد فوق العاده او در سوپر کاپ را نیز فراموش کرد. او در آن دیدار بدون شک بهترین بازیکن میدان بود و پاس گل های فوق العاده ای برای موراتا ارسال کرد. یوونتوس در سال جاری و در غیاب یک بازیساز شش دانگ، معمولا کوادرادو کسی بوده که جریان بازی یوونتوس را در دست می گرفته است.

کوادرادو در فصل جاری یک بازیکن کامل بوده است که همه کار برای تیم می کند: دریبل زنی، سانتر، شوت و کرنرهایی دقیق. این خصوصیات به قدری برای تیم پیرلو مهم است که بشود ضعف های او در فاز دفاعی را ندید گرفت چرا که بانوی پیر در نبود این بازیکن کلمبیایی به شدت به مشکل می خورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.