چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

حیدری: پرسپولیس به تیمی بی‌ رحم تبدیل شده است

حیدری: پرسپولیس به تیمی بی‌ رحم تبدیل شده است

کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت با اضافه شدن بازیکنان جدید و عیسی آل کثیر، پرسپولیس به تیمی بی رحم در فوتبال ایران تبدیل شده است.

به گزارش ایران ورزشی، حیدری در گفت و گو با ایرنا، درباره جذب شهریار مغانلو توسط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:

بالاخره تیم بزرگی مثل پرسپولیس که در هر تورنمنت به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کند باید در هر پست دو یا سه بازیکن آماده داشته باشد تا هم آمادگی بازیکنان حفظ شود و هم کیفیت تیم بالا برود.
وی ادامه داد:

در این مدت به خاطر مشکلاتی که وجود داشت پرسپولیس در خط حمله ضرر کرد و حتی دیدیم که گهگاه بدون مهاجم بازی کرد اما الان مغانلو، مهدی ترابی و آل کثیر می‌توانند مشکلات خط حمله پرسپولیس را برطرف کنند. ترابی بازیکنی است که می‌تواند پرسپولیس را رو به جلو ببرد و مغانلو و آل کثیر هم مهاجمان هدف فوق‌العاده‌ای هستند. در کل پرسپولیس به تیم بی رحمی تبدیل شد که می‌تواند سه تا چهار هفته زودتر به قهرمانی برسد، هر چند رقیبی سمجی به نام سپاهان دارد.
کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم و حواشی مربوط به آن گفت:

در این مدت آنقدر پنجره پرسپولیس باز و بسته شد که لولای آن خراب شده است. واقعاً من نمی دانم چطور به این اندازه پنجره پرسپولیس باز و بسته می شود. باور کنید با هر بار بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس دریچه قلب هواداران هم بسته می شود و خیلی ها حتی تا مرز سکته می‌روند.
حیدری افزود:

برای من جالب است که چطور سر بزنگاه و زمانی که قرار است ترابی بازی کند ناگهان پنجره بسته می شود و فردای بازی با صنعت نفت باز می‌شود. اگر قانونی وجود دارد باید برای همه و البته مشخص باشد. مثلاً از قبل اعلام کنند که چنین قانونی وجود دارد. باشگاه پرسپولیس و مدیریت آن که در این مدت حسن نیت خود را نشان دادند و آرام آرام با طلبکاران تسویه می کنند. اگر دوستان دیگر کمی زمان می دادند بدهی آنها هم پرداخت می‌شد، اما احساس می‌کنم بعضی کارها و بعضی اتفاقات با هدف پیش می‌رود.
وی خاطر نشان کرد:

به نظر من پشت این ماجراها یک هدف مشخص بود اما وقتی واکنش هواداران پرسپولیس را دیدند کمی کوتاه آمدند. نمی شود که هر روز پنجره پرسپولیس باز و بسته شود. البته این را هم بگویم که با پنجره باز یا بسته پرسپولیس باز هم قهرمان می شود.
کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اینکه برخی طلبکاران این باشگاه در فضای مجازی پرسپولیس و هوادارانش را تهدید به شکایت و پیگیری در مراجع بین المللی کردند، گفت:

طلبکار باید پولش را بگیرد اما تهدید نکند. بالاخره وقتی یکی از جایی طلبکار است باید پول او را داد اما بعضی ها چطور دلشان می آید که هواداران پرسپولیس را حرص بدهند و روی اعصاب آنها راه بروند و بعد بگویند پرسپولیسی هستند.
حیدری ادامه داد:

اگر کسی ادعا می‌کند که پرسپولیسی است باید در عمل نشان بدهد. وقتی باشگاه پرسپولیس نشان داده که برای پرداخت بدهی ها حسن نیت دارد باید کمی زمان داد. مگر خود من کلی از باشگاه طلبکار نبودم؛ اما نصف را بخشیدم و نصف دیگر را هم آرام آرام گرفتم. مگر ما نمی‌توانستیم پنجره پرسپولیس را ببندیم اما وقتی ادعا می‌کنیم از بچگی پرسپولیسی هستیم باید رفتار دیگری داشته باشیم.
وی در پایان گفت:

به نظر من بعضی افراد خط می گیرند تا پرسپولیس را اذیت کنند. مگر در این چند وقت ندیدیم که چه کارهایی علیه پرسپولیس کردند؟ مگر در تلویزیون نمی خواستند مدیر و مربی پرسپولیس را به جان هم بیندازند تا تیم به حاشیه برود؟ اما مطمئن باشید هر کاری که بکنند باز هم پرسپولیس مدعی قهرمانی است و باز هم با همه این اتفاقات قهرمان می شود. پرسپولیس و صدر جدول لیگ ایران به هم می آیند و نمی‌شود آنها را از هم جدا کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.