یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

ابراهیم شکوری: قبول داریم نتایج تیم ‌های پایه در شان پرسپولیس نبوده است

ابراهیم شکوری: قبول داریم نتایج تیم ‌های پایه در شان پرسپولیس نبوده است

ابراهیم شکوری گفت: برای فصل جدید برنامه‌ریزی بلندمدت با اهداف خوبی برای تیم‌های پایه پرسپولیس داریم تا بتوانیم تیم‌های آکادمی را به محلی برای تولید بازیکن تبدیل کنیم. می خواهیم از طریق این تیم‌ها به تیم بزرگسال‌مان بازیکن تزریق کنیم

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیم شکوری درباره عملکرد تیم ‌های پایه پرسپولیس در طول این فصل به فارس گفت:

تیم‌های پایه باشگاه از فروردین 99 تمرینات خود را شروع کرده و زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم با بازیکنان و کادر فنی خود مشغول فعالیت بودند. در ابتدای حضورمان در باشگاه پرسپولیس امکان تغییر، تحول و برنامه‌ریزی خاصی برای این تیم‌ها نبود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مسائل را به پایان فصل موکول کنیم.
ابراهیم شکوری افزود:

برای فصل جدید برنامه‌ریزی بلندمدت با اهداف خوبی برای تیم‌های پایه پرسپولیس داریم تا بتوانیم تیم‌های آکادمی را به محلی برای تولید بازیکن تبدیل کنیم. می خواهیم از طریق این تیم‌ها به تیم بزرگسال‌مان بازیکن تزریق کنیم.
معاون باشگاه پرسپولیس ادامه داد:‌

در سال 1400 برنامه‌های کوتاه‌ و بلندمدتی برای تیم‌‌های پایه در نظر داریم تا آنها ازشرایط فعلی رها شوند. در سه بحث نتیجه‌گیری، استعدادیابی و پرورش استعداد می‌خواهیم خوب کار کنیم.
شکوری در مورد میزان رضایتش از تیم‌های پایه پرسپولیس در این فصل گفت:

قبول داریم نتایج این تیم‌ها خوب و در شان پرسپولیس نبوده اما  زمانی که مدیریت جدید وارد باشگاه شد این تیم‌ها هشت ماه بود کارشان را شروع کرده بودند. البته کم و کاستی‌هایی وجود دارد که سعی می‌کنیم برای سال آینده به شکلی کار کنیم تا تیم‌های پایه بتوانند پشتوانه بزرگسالان باشند.
ابراهیم شکوری درباره احتمال تغییر و تحول در کادر فنی و مدیریتی نیز توضیح داد:

صد در صد این اتفاق رخ خواهد داد و حتماً در تیم‌های پایه تغییر و تحولاتی خواهیم داشت. البته در حال حاضر نفرات خوبی در این تیم ها کار می‌کنند اما به دنبال تغییراتی در آنها هستیم.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره میزان رضایت خود از عملکرد محمد پنجعلی به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه گفت:

منتظر هستیم کل بازی‌ها تمام شود سپس ارزیابی کلی درباره عملکرد تیم‌های پایه داشته باشیم. امیدواریم اتفاق‌های خوبی بیفتد. البته محمد پنجعلی بزرگ همه ما است و به عنوان کسی که سال‌ها بازیکن و کاپیتان پرسپولیس بوده حفظ احترام وی بر ما واجب است. درباره عملکرد مجموعه تیم‌های پایه باید پس از پایان فصل تصمیم‌گیری کنیم.
شکوری درباره مخالفت باشگاه پرسپولیس با جدایی محمد انصاری توضیح داد:

موضع ما مخالفت با این موضوع است و باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.