دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

علیزاده: ربیعی به مس رفسنجان شخصیت داد

علیزاده: ربیعی به مس رفسنجان شخصیت داد

علی علیزاده، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان از تمدید قرارداد سرمربی این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه مس رفسنجان، علیزاده در حاشیه مراسم جشن تولد ۴۰ سالگی محمد ربیعی و تمدید قرارداد او با باشگاه مس رفسنجان درباره این اتفاق گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم قرارداد آقای ربیعی را تمدید و او را برای دو فصل دیگر در شهر رفسنجان حفظ کنیم. ربیعی خودش این تیم را به لیگ برتر آورد و خودش به این تیم در لیگ برتر شخصیت داد؛ او در دو فصل آینده می‌تواند پروژه‌ای که خودش در این تیم آغاز کرده را به بهترین شکل تکمیل کند.

علیزاده که با رسانه رسمی باشگاه مس رفسنجان صحبت کرده، با اشاره به اهداف این تیم در دو فصل آینده لیگ برتر اضافه کرد: هدف‌گذاری ما در فصل اول، حفظ سهمیه تیم در لیگ برتر بود که به لطف خدا این اتفاق انجام خواهد شد. ما در فصل دوم، یعنی فصل آینده به دنبال کسب رتبه تک رقمی هستیم و در فصل سوم، حضور در جمع ۶ تیم و کورس سهمیه آسیایی. ما در دو فصل آینده این اهداف را دنبال خواهیم کرد.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در پایان گفت: از محمد ربیعی تشکر می‌کنم که به ما اعتماد کرد و در رفسنجان ماند و همینطور از آقای زندینی که تلاش زیادی برای تمدید قرارداد ربیعی انجام داد و در نهایت این اتفاق خوب رقم خورد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.