پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

خلیل‌زاده: همه دغدغه اسکوچیچ موفقیت تیم ملی است

خلیل‌زاده: همه دغدغه اسکوچیچ موفقیت تیم ملی است

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: یک نکته مهم درباره اسکوچیچ پرکاری اوست؛ او و کادرش از صبح تا آخر شب کار می‌کنند و همه دغدغه‌شان موفقیت تیم ملی است.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از ایرنا، شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم ملی درباره برپایی اردوی مهرماه تیم ملی، عنوان کرد: قبل از هر چیز از فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که در شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا اردوی خوبی را برگزار کرد. این اردو با پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان همراه شد. خدا را شکر با صحبت‌های کادر فنی بازی خوبی هم در تاشکند انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم. این در حالی است که ازبکستان حریف سرسختی برای تیم ملی است و شکست این تیم در تاشکند نتیجه خوبی است.

وی ادامه داد:بعد از آن هم اردوی ترکیه را داشتیم که به رغم لغو دیدار دوستانه با مالی، تمرینات بسیار خوبی را برایمان به همراه داشت.فکر می‌کنم اردوی مهرماه فرصت بسیار مناسبی بود که کادر فنی شناخت بیشتری از بازیکنان به دست بیاورد.

مدافع تیم ملی خاطرنشان کرد: یک نکته مهم درباره اسکوچیچ پرکاری اوست. او و کادرش واقعا از صبح تا آخر شب کار می‌کنند و همه دغدغه‌شان موفقیت تیم ملی است. امیدوارم با تلاش مربیان و بازیکنان مزد زحمات مان را با صعود به جام جهانی بگیریم.در حال حاضر جو تیم ملی بسیار عالی است و با این وضعیت شناخت کادر فنی هم از بازیکنان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

خلیل‌زاده درباره حضورش در تیم ملی گفت: آرزوی هر بازیکنی است که بتواند پیراهن تیم ملی را برتن کند. از اسکوچیچ که به من اعتماد کرد تشکر می‌کنم.امیدوارم با همه وجود بتوانم برای تیم ملی بازی کنم و پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.