چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

باشگاه پرسپولیس جدایی محمد انصاری را پیگیری می کند

باشگاه پرسپولیس جدایی محمد انصاری را پیگیری می کند

اگرچه محمد انصاری قراردادش را یک طرفه با پرسپولیس فسخ کرد اما باشگاه پرسپولیس طی اطلاعیه ای اعلام کرد پیگیر این فسخ قرارداد خواهد بود

به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درروزهای گذشته محمد انصاری مدافع خوش‌اخلاق تیم، بارها درخواست فسخ ‌قرارداد با باشگاه را داشت اما از یک سو، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم و از طرف دیگر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه، مخالفت صریح خود با این اقدام را اعلام کردند. باشگاه پرسپولیس برای حفظ انصاری، چهار روز مقاومت کرد اما در نهایت، انصاری پس از فسخ یک‍‌طرفه قرارداد، از پرسپولیس جدا شد.

در این مورد، بخش حقوقی باشگاه بارها موارد قانونی جلوگیری از فسخ قرارداد انصاری را به این بازیکن توضیح داد اما او با توجه به یک بند در قراردادش، اصرار بر فسخ ‌قرارداد داشت.

مدیریت باشگاه پرسپولیس به خواسته کادر فنی و هواداران خود، به هیچ عنوان راضی به از دست دادن بازیکنان خوب از جمله محمد انصاری نیست و این موضوع را در مراجع قانونی دنبال خواهد کرد.
بدون تردید با توجه به نص قوانین فیفا، مسئولیت حقوقی بابت فسخ‌قرارداد انصاری برعهده این بازیکن و باشگاه بعدی اوست و باشگاه پرسپولیس به طرفداران خود قول می‌دهد این موضوع را تا رسیدن به نتیجه، پیگیری کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.