چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

واکنش باشگاه زوریا به خبر فروش 8 میلیون یورویی اللهیار صیادمنش

واکنش باشگاه زوریا به خبر فروش 8 میلیون یورویی اللهیار صیادمنش

مدیر باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین خبر خرید قطعی اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی از تیم فنرباغچه و فروش او به باشگاه شاختار دونتسک را تکذیب کرد

به گزارش ایران ورزشی، روز گذشته رسانه‌های اوکراین خبر دادند باشگاه زوریا لوهانسک قصد دارد بند خرید دائمی اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی خود را فعال کند و این بازیکن را به صورت قطعی و با مبلغ ۱ میلیون ۵۰۰ هزار یورو از فنرباغچه ترکیه خریداری کند. در این خبر آمده بود که زوریا فروش صیادمنش را هم در دستور کار قرار داده و مهاجم ایرانی را با ۸ میلیون یورو به باشگاه شاختار دونتسک اوکراین می‌فروشد.

«استانیسلاو اوگانوف» مدیر باشگاه زوریا به این خبر واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. اوگانوف گفت:

صادقانه بگویم برای اولین بار است که درباره این خبر می شنوم. زوریا حتی در مورد احتمال خرید صیادمنش از فنرباغچه هم بحث نداشته است زیرا یک سال دیگر با این بازیکن قرارداد قرضی داریم.
او ادامه داد:

جایی برای عجله نیست. از این نظر آرام هستیم. برای شاختار هم حرفی مطرح نبوده است.
مدیر باشگاه زوریا در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است این باشگاه صیادمنش را از فنرباغچه خریداری می‌کند؟ یادآور شد:

باید ببینیم چه می‌شود. این فوتبال است و ممکن است فردا اوضاع تغییر کند. تا الان ما حتی این موضوع را مطرح نکرده‌ایم.
اوگانوف با تمجید از صیادمنش گفت: کتمان نمی‌کنم باشگاه از بازی صیادمنش راضی است. این بازیکن از اعتماد کادر فنی هم برخوردار است. هواداران هم خوشحال هستند اما خیلی زود است که درباره آینده او صحبت کنیم.

اللهیار صیادمنش بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال ایران در سال ۲۰۱۹ به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست و قرارداد ۵ ساله امضا کرد. او به صورت قرضی برای مدتی به تیم استانبول اسپور رفت. در سال ۲۰۲۰، صیادمنش به تیم زوریا لوهانسک اوکراین قرض داده شد. طبق گزارش سایت ترانسفر مارکت، هزینه انتقال صیادمنش ۶۰۰ هزار یورو برآورد شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.