جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

یک درصد مقصر رفتنم نبودم

شجاع خلیل زاده: بعد از تمدید قراردادم با تعصب بودم الان بی غیرت شدم؟

شجاع خلیل زاده: بعد از تمدید قراردادم با تعصب بودم الان بی غیرت شدم؟

شاید یکی از جنجالی ترین خبرهای سال گذشته، جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس باشد. جدایی پر حاشیه ای که با واکنش تند هواداران پرسپولیس همراه بود. البته شجاع خلیل زاده چندان بعد از آن جدایی مصاحبه نکرد اما حالا بعد از شایعه بازگشتش به جمع سرخ ها صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، شجاع خلیل زاده در خصوص جدایی اش از پرسپولیس و رفتنش به لیگ قطر گفت:

  باز هم می گویم. همه چیزم را مدیون پرسپولیس و هوادارانش هستم. شرایط خیلی سختی داشتم برای به قطر آمدنم. یک درصد مقصر رفتنم نبودم و نزدیکانم می دانند.
وی در خصوص جدایی رسول پناه از پرسپولیس و مشکلاتی که او برایش به وجود آورده بود، گفت:

امیدوار بودم رسول‌پناه زودتر برود که در پرسپولیس بمانم. وقتی که باشگاه برای تمدید قرار داد رفتم رسول‌پناه به من گفت می‌توانی پول رضایتنامه‌ات را بدهی و بروی! مردم خودشان را جای من بگذارند. من برای تیمم سه سال غیرت گذاشتم و یک خانه از خودم نداشتم. آیا این مردم 4 سال دیگر که فوتبال من تمام شد می آیند بگوید این 100 میلیون برای تو، خانه بخر؟ هیچ کدام نمی گویند. من همین الان 3 میلیارد از پرسپولیس طلب دارم. 30 سالم شده بود، کی باید پول درمی‌آوردم؟ اولین بازیکن تمدیدی بودم آن موقع با تعصب بودم الان بی غیرت شدم؟ به من گفتند سقف قرارداد را می دهیم، من را سه روز کاشتند و هیچ کس نبود. 4 روز ماندم. عملاً‌ گفتند تو را نمی خواهیم.
مدافع سابق سرخپوشان در خصوص عکس جنجالی بوسیدن لوگوی الریان گفت:

بابت لوگو بوسیدن هم از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم. همه بازیکنان باشگاه ها این کار را می کنند. درست است با من نامهربانی کردند، امیدوارم بازهم قهرمانی را جشن بگیرند چون حق‌شان است.قرار نبود عکسی که لوگوی الریان را به اصرار بوس کرده بودم، پخش شود. ما همه مدل عکس گرفتیم. من گفتم این عکس ها بیرون که نمی آید؟ گفتند نه! وقتی که قرارداد رسمی شد همان عکسی که لوگو را بوس کرده بودم بیرون دادند. ولی من لوگوی پرسپولیس را با عشق بوس کردم ولی بیرونم کردند.
خلیل زاده همچنین در خصوص وضعیت خودش در دنیای کرونایی گفت:

من و همسرم  واکسن زدیم؛ مثل تمام بازیکنان لیگ قطر. کرونا جان دو عزیزمان را گرفت. با مهرداد میناوند رفت و آمد خانوادگی داشتم و از فوتش ناراحت شدم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.