یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

ادموند بزیک: صدرنشینی سپاهان؟ آخر فصل همه چیز مشخص می ‌شود

ادموند بزیک: صدرنشینی سپاهان؟ آخر فصل همه چیز مشخص می ‌شود

به گزارش ایران ورزشی، ادموند بزیک در خصوص بازی تیم پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت:

بازی خوبی بود و پرسپولیس در فاز هجومی خیلی خوب موقعیت ایجاد کرد، اما موقعیت‌سازی زیاد بود. با این حال همین که بازیکنان در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرند نشان می‌دهد این تیم صاحب یک سبک بازی است و این سبک به نظر من در آسیا، سطح بالایی است، اما در کل بچه‌ها باید در زدن ضربات آخر تمرکز و دقت بیشتری داشته باشند.
مهاجم اسبق پرسپولیس تصریح کرد:

در بازی با نفت مسجدسلیمان موقعیت گل‌های پرسپولیس خیلی بیشتر بود. بازیکنان باید قدر این موقعیت‌ها را بدانند که در آخر فصل مشکل‌ساز نشود.
وی در خصوص تیم نفت مسجدسلیمان گفت:

این تیم چند سال است که در لیگ برتر بازی می‌کند و نسبت به مهره هایی که در اختیار دارد تا الان خوب کار کرده، البته تیمی که مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند انگیزه بالایی دارد و شاید به نسبت بازی‌های قبلی خودش عملکرد بهتری را به نمایش بگذارد و این طبیعی است. به نظرم نفت مسجدسلیمان تیم خوب و قابل احترامی بود.
بزیک در مورد این که پرسپولیس در آخرین بازی سال صدرنشینی را به سپاهان داد عنوان کرد:

بازی‌ها تمام نشده و الان قرار نیست جام بدهند. آخر فصل همه چیز مشخص می‌شود. همان طور که پرسپولیس قهرمان نیم فصل بود و بعد از دو سه بازی سپاهان به صدر رسید. شاید به خاطر این که سال تمام شده این صدرنشینی پررنگ است،‌ اما در کل موضوع مهمی نیست.
مهاجم اسبق پرسپولیس در مورد این که آیا این تیم در سال جدید می‌تواند در مسیر قهرمانی پنجم حرکت کند، گفت:

از نظر من پرسپولیس شانس اول قهرمانی و رقیبش هم سپاهان است. با نفراتی که به پرسپولیس اضافه شده مطمئنم در سال جدید تیم بهتری را خواهیم دید.
وی در خصوص این که آیا از پرسپولیس در سال 99 راضی بوده اظهار داشت:

بله، چون هم قهرمان لیگ شد، هم به فینال آسیا رفت، هم قهرمان نیم فصل شد و همین که تا آخرین روز با بازی خوبی که به نمایش گذاشت در بالای جدول حضور داشت. پرسپولیس سال خوبی را پشت سر گذاشت و در سال 99 روند خوبی داشت.
بزیک در مورد این که شاگردان یحیی گل محمدی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا به کشور هند بروند، گفت:

ما می‌خواهیم همه چیز را به گردن AFC بیندازیم، اما اگر حساب کنیم نه زمین خوب و نه سخت‌افزار خوب داریم. ما امتیاز میزبانی خوبی نداریم، به همین خاطر است که به تیم‌های ایرانی میزبانی نمی‌دهند. بازی در بیرون از ایران کار را سخت‌تر می‌کند، اما بازیکنان پرسپولیس به درک تیمی بالایی رسیده‌اند. آنها آنقدر حرفه‌ای هستند که بتوانند به خوبی نتیجه بگیرند.
مهاجم اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که سال 99 برای او چگونه بود، عنوان کرد:

سال خوبی نبود، به خاطر این بیماری مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز را از دست دادیم. به خاطر این بیماری هموطنان زیادی را از دست دادیم و از هر کسی هم بپرسید حتماً می‌گوید سال خوبی نبود. امیدوارم در سال جدید همه چیز به روال عادی برگردد و خوب پیش برود. امیدوارم مردم خوب‌مان همیشه سلامت باشند. امسال فهمیدیم که سلامتی چقدر مهم است. پیشاپیش سال نو را به همه هموطنانم تبریک می‌گویم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.