دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

یزدانی: هدفی جز قهرمانی در پیکارهای جهانی کشتی ندارم

یزدانی: هدفی جز قهرمانی در پیکارهای جهانی کشتی ندارم

دارنده مدال طلا کشتی آزاد جهان و المپیک گفت: هدفی جز قهرمانی در پیکارهای جهانی سال ۲۰۲۰ ندارم و همه تلاشم را در این راه به کار می‌بندم.

«حسن یزدانی» روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: از اینکه دوباره در خانه کشتی و اردوهای تیم ملی حاضر شدم خوشحالم.  به دلیل شیوع ویروس کرونا، کشتی ۷ ماه تعطیل بود و به صورت انفرادی تمرینات خود را انجام می‌دادیم، خوشبختانه در شرایط آمادگی جسمانی و فنی خوبی قرار دارم و امیدوارم در این مدت کوتاه تا رقابت‌های جهانی نیز  زیر نظر کادر فنی به آمادگی کامل برسم.

دارنده مدال طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو خاطر نشان کرد: لیگ کمک خوبی به کشتی‌گیران چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آمادگی حضور در مسابقات کرد و من نیز با برگزاری یک مسابقه شرایط خود را سنجیدم. مسابقه باعث می‌شود که کشتی‌گیر ۲۰ روز جلو بیافتد و برگزاری مبارزه و سرشاخ شدن با حریفان در آماده‌سازی یک کشتی‌گیر بسیار مؤثر است.

وی در مورد شرایط برگزاری اردو تصریح کرد: فدراسیون همه شرایط را مهیا کرده و ملی‌پوشان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت قرنطینه به تمرینات می‌پردازند و هیچکس حق خروج از اردو را ندارد.

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: هدفی جزء قهرمانی در مسابقات پیش‌رو ندارم و تمام تلاش خود را در این راه خواهم کرد و از مردم عزیز ایران می‌خواهم که برای موفقیت کشتیگیران در عرصه‌های پیش‌رو دعا کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.