سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

نورافکن: تیم ملی چهار بازی نفس‌گیر و مرگ‌ و زندگی دارد

نورافکن: تیم ملی چهار بازی نفس‌گیر و مرگ‌ و زندگی دارد

بازیکن تیم ملی گفت: کل اعضای تیم به خوبی می‌دانند چهار بازی نفس گیر و مرگ و زندگی در پیش داریم که نیاز به حداکثر امتیازات است.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از ایسنا، امید نورافکن، عضو تیم ملی فوتبال ایران درباره اردوی این تیم در هفته‌های اخیر اظهار کرد: اردوی ازبکستان اردوی فوق‌العاده مفیدی بود. در این اردو، بازیکنان خود را با نظر سرمربی وفق دادند و اسکوچیچ هم شناخت خوبی از بازیکنان پیدا کرد. بازی با ازبکستان در تاشکند هم مسابقه خوبی برای تیم ملی بود. ازبکستان جزو تیم‌های خوب آسیا است و مهم‌تر از همه اینکه با پیروزی این کشور را ترک کردیم. در اردوی ترکیه هم با وجود لغو دیدار دوستانه با مالی اما چند جلسه تمرینی خوب را در یک محیط ایده‌آل برگزار کردیم که به شناخت تیم و هماهنگی بیشتر کمک زیادی کرد.

وی ادامه داد:کل اعضای تیم به خوبی می‌دانند چهار بازی نفس‌گیر و مرگ و زندگی در پیش داریم که نیاز به حداکثر امتیازات است. برای رسیدن به اوج آمادگی و موفقیت در آن روزهای حساس لحظه شماری می‌کنیم.

نورافکن خاطرنشان کرد: چیزی که در اردوی تیم ملی برای من فوق العاده نمایان بود، تلاش حداکثری کلیه اعضا بود. از سرمربی، مربی، بازیکنان باتجربه، بازیکنان جوان، کاپیتان تیم همه و همه بیشترین سعی و کوشش را انجام دادند. این نشان دهنده علاقه ملی پوشان برای موفقیت است و شک ندارم تیم ملی می تواند اوضاع جدول را تغییر دهد و از گروه صعود کند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.