چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

چرا بازیکنان استقلال پروتکل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند؟

چرا بازیکنان استقلال پروتکل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند؟

روز گذشته نیز عکسی دیگر از وریا غفوری منتشر شد که در تعطیلات نوروزی به سر می برد و وریا غفوری نیز پروتکل بهداشتی را در این عکس رعایت نکرده است اما واکنشی نیز از سوی باشگاه نسبت به عدم رعایت پروتکل بهداشتی کاپیتان در برنداشته است.

به گزارش ایران ورزشی؛ طی چند روز اخیر ابتلای چند بازیکن استقلال به ویروس کرونا انتقادات تندی را نسبت به کادر فنی و بازیکنان این تیم در برداشته است.

ابتلای مهدی قایدی، عارف غلامی، سید حسین حسینی و رشید مظاهری به ویروس کرونا باعث شد تا حداقل مشخص شود بازیکنان این تیم آنطور که باید پروتکل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و البته کادر فنی و مدیریت باشگاه نیز جرایم خاصی را نسبت به تخلف بازیکنان در نظر نگرفته اند.

روز گذشته نیز عکسی از داریوش شجاعیان در فضای مجازی منتشر شد که او را در کنار شخصی که کار کاشت مو را انجام می دهد قرار دارد. شجاعیان که در این عکس بدون ماسک حضور داشت در توجیه این رفتار استوری دیگری منتشر کرد و گفت:« نسبت به حساسیت موضوع واقف هستم اما این عکس مربوط به دو ماه پیش است!» توجیه عجیب و غیرقابل باور؛ به این دلیل که دو ماه پیش هم کرونا وجود داشته و این بازیکن باید در بازه زمانی یک سال اخیر نکات را رعایت می کرده ضمن اینکه شجاعیان فراموش کرده که دو ماه پیش هنوز ریش های صورت او بلند بوده اما در این عکس که مشخص است کاملا جدید است او سیبیل دارد و صورت خود را اصلاح کرده است.

به همین دلیل بود که شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال نیز طی گفت و گویی اعلام کرد به دلیل عدم رعایت بازیکنان استقلال نسبت به پروتکل های بهداشتی است که تعداد بالای بازیکنان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

پیشتر نیز عکسی دیگر از وریا غفوری منتشر شد که در تعطیلات نوروزی به سر می برد و وریا غفوری نیز پروتکل بهداشتی را در این عکس رعایت نکرده است اما باشگاه استقلال نیز واکنشی نسبت به عدم رعایت پروتکل بهداشتی کاپیتان نداشته است.

گفتنی است این موضوع مختص بازیکنان استقلال نبوده و بازیکنان پرسپولیس نیز طی چند روز اخیر نشان دادند که بدون ماسک در مغازه‌ها یا سفرهای نوروزی در کنار دوستان خود حضور دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.