سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

شهاب عزیزی خادم با صالحی امیری دیدار کرد

سیدرضا صالحی امیری: میزبانی حق ملت ایران است

سیدرضا صالحی امیری: میزبانی حق ملت ایران است

سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در محل فدراسیون حاضر شد و با شهاب غزیزی خادم گفتگو کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک امروز با حضور در فدراسیون فوتبال و تبریک سال جدید شمسی به مردم عزیز ایران گفت:

امیدوارم در سال نو، نگاه نو، تحول، اخلاق مداری، همدلی، همنوایی و هگرایی سرلوحه کار ما باشد. در سال جدید ملت بزرگ از این بیماری بزرگ نجات پیدا کند تا لبخند را بر لبان ملت ببینیم و دل ملت ایران شاد باشد.
صالحی امیری ادامه داد:

امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافتم تا ضمن تبریک به برادر عزیزم، انتصاب ایشان را عزیزی خادم آرزوی موفقیت داشته باشم. امیدوارم با انگیزه، نشاط و جدیتی که دارند در مسیر پر مشقتی که آغاز کرده اند، به نتیجه مثبتی منتهی شود. هر چند که در ابتدای را با مشکلاتی مواجه شدند اما  باور دارم با اراده و انگیزه ای که وجود دارد، از این مسیر سخت عبور خواهند کرد.
رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه گفت:

فدراسیون این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت کند و حق مطلب را ایفا کند. ایران بزرگ در آسیا و جهان به مانند نگینی می درخشد و هیچکسی نمی تواند چهره تابناک ایران را مخدوش کند. در حوزه فوتبال نیز جامعه ما علاقمند به این رویداد است  و میزبانی حق ملت ایران است.
صالحی امیری ادامه داد:

خوشبختانه تلاشهای وسیعی آغاز شده است که امیدوارم به نتیجه مثبت منجر شود. وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و مجموعه نظام در این مسیر با فدراسیون همکاری خواهند کرد.
صالحی امیری در خصوص تیم ملی امید گفت:

در حوزه تیم ملی امید نیز مذاکرات مثبتی داشتیم. قرار است به صورت مشترک همکاری های خود را با فدراسیون فوتبال ادامه دهیم .در هزینه ها مشارکت داشته باشیم و آن را تقبل خواهیم کرد.هر نوع حمایتی که می تواند به توسعه و موفقیت تیم ملی امید کمک کند، دریغ نخواهیم کرد و این یک رسالت برای کمیته المپیک است.
صالحی امیری در پایان گفت:

فدراسیون فوتبال باید در حوزه بین الملل فعال تر ظاهر شود. ظهور فعال و اکتیو فدراسیون در عرصه بین الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایران در عرصه آسیا و جهان است و قدم اول نحوه مواجه با پرونده ای است که امروز AFC برای ایران ایجاد کرده است. خوشبختانه در مدت کوتاه، رئیس فدراسیون با استراتژی مقاومت و دفاع از حقوق ملت قدم های مثبتی برداشته است. باید دیگران بدانند با رفتار سیاسی و زیاده خواهی نمی توانند اراده خود را بر ملت تحمیل کنند. برای ایشان و همکاران و مجموعه فوتبال ایران که یکی از کانون های اصلی نشاط ملی است، ارزوی عزت و سلامت در سال جدید دارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.