چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

مظفری: انتخاب اصفهانیان، قدمی رو به عقب برای داوری است

مظفری: انتخاب اصفهانیان، قدمی رو به عقب برای داوری است

پیشکسوت داوری فوتبال ایران معتقد است انتخاب فریدون اصفهانیان به عنوان سرپرست داوری فدراسیون فوتبال پسرفت محسوب می‌شود.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از ایسنا، در انتخابی عجیب از سوی سرپرست فدراسیون فوتبال یعنی حیدر بهاروند، فریدون اصفهانیان دوباره به راس داوری فوتبال ایران برگشت و سرپرست موقت کمیته داوران شد.

نوید مظفری، پیشکسوت داوری فوتبال ایران در خصوص این انتخاب گفت: آیا کسی یک مدیر موفق را جا به جا می‌کند؟ اگر اصفهانیان مدیر موفقی بود، چرا او را از ریاست برداشتند و فرمان را دست ممبینی و سپس صفیری دادند. انتخاب اصفهانیان قدمی رو به عقب برای داوری بود. او در دوره قبلی مدیریت خود اقدام مثبتی برای داوران و داوری فوتبال ایران انجام نداده بود که حالا بخواهد انجام دهد

وی ادامه داد: کاری با بازنشستگی او ندارم، سوال اصلی این است که او چه اقدام مثبتی انجام داده که اکنون بخواهد به راس داوری برگردد. او هنوز نیامده اشتباه بزرگی را انجام داده که آن فرستادن چنین رضایت‌نامه‌ای به داوران بود. به نظر می‌رسد در فدراسیون فوتبال جنگ‌های داخلی وجود دارد و فعلا این جنگ قدرت‌ها به سود اصفهانیان شده است.

او در خصوص رضایتنامه عجیبی که برای داوران ارسال شده بود، تصریح کرد: کار از ریشه غلط است. کاری به توهین‌آمیز بودن آن ندارم، اگر داوری آن را امضا کرد و تست‌های لازم را انجام نداد و از طریق قضاوت او، ۲۲ بازیکن به این ویروس مبتلا شدند، چه کسی پاسخگو است؟ آیا می‌توانند از بازیکنان ملی تست نگیرند و با ارسال رضایتنامه به آن‌ها بگویند خودتان تست دهید؟ کارهای اشتباه کمیته و دپارتمان داوری تمامی ندارد و هیچوقت این ۲ نهاد بزرگ داوری ایران باهم هماهنگ نمی‌شوند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.