چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

حدادی فر: در مورد سال 99 خداداد عزیزی حق مطلب را ادا کرد

حدادی فر: در مورد سال 99 خداداد عزیزی حق مطلب را ادا کرد

کاپیتان تیم ذوب آهن در مورد وضعیت خودش و تیمش در سال گذشته و برنامه های سال جدید صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایلنا، حدادی فر در ابتدا اظهار داشت:

واقعا ذوب آهن در سال 99 شرایط خیلی بدی را سپری کرد و اصلاً اوضاع تیم خوب نبود. هم هفته‌های مربوط به فصل قبل که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و اشتباهات داوری هم از همان مقطع علیه ما شروع شد و در نهایت با توجه به اینکه تا هفته پایانی خطر سقوط را احساس می‌کردیم در نهایت با همت بچه ها و تلاش کادرفنی در لیگ ماندیم و هم امسال که از همان هفته اول دوباره درگیر اشتباهات داوری شدیم و شرایط برای تیم به گونه جالبی پیش نرفت. در کل سال 99 سال بدی برای ذوب آهن بود و امیدوارم در سال جدید شرایط بهتری را تجربه کنیم.
وی در مورد وضعیت کلی سال 99 هم گفت:

از هر جهت بخواهیم حساب کنیم واقعاً سال بدی بود. درگیری ویروس کرونا و مشکلاتی که برای مردم به وجود آمد در کنار اینکه عزیزانی را از دست دادیم خصوصاً در بین اهالی فوتبال واقعاً اتفاقات بدی رقم زد و فکر می‌کنم حق مطلب را در مورد سال 99 خداداد عزیزی اخیراً در صحبت‌هایش به خوبی ادا کرد و بهترین توصیف را در مورد سال 99 به کار برد.
کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه قصد دارد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی کند و بدین ترتیب سال جدید احتمالا سال پایانی فوتبال او خواهد بود هم توضیح داد:

من چنین تصمیمی را ابتدای فصل گرفته بودم ولی هنوز همه چیز قطعی نیست و باید ببینم آخر فصل چه خواهد شد ولی این احتمال وجود دارد که سال 1400 آخرین سال فوتبالی من باشد و این موضوع واقعاً برایم سخت است.
حدادی‌فر درمورد انتظارش از سال جدید هم توضیح داد:

امیدوارم در سال جدید این ویروس کرونا دست از سر ما بردارد و بتوانیم به زندگی معمولی و عادی برگردیم و مشکلاتی که مردم درگیرش هستند رفع شود و سال خوبی برای همه هموطنان آرزومندم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.