سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

توموری: فوتبال ایتالیا برای مدافعان مانند یک دانشگاه است

توموری: فوتبال ایتالیا برای مدافعان مانند یک دانشگاه است

مدافع میلان می گوید که از حضور در این باشگاه لذت می برد و قصد دارد به زودی تبدیل به بهترین بازیکن دنیا در پست خودش شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، فیکایو توموری بازیکنی است که در این فصل به طور قرضی از چلسی به میلان آمده است و تا به اینجا عملکرد خوبی در باشگاه ایتالیایی داشته است. میلان می تواند در پایان فصل این بازیکن را در ازای 28 میلیون به طور دائمی خریداری کند و به نظر می رسد با توجه به بازی های توموری این انتقال انجام شود. این بازیکن گفتگویی با نشریه ایتالیایی گاتزتا کرده و در مورد روزهای حضورش در ایتالیا و میلان صحبت کرده است. گفتگوی او را در ادامه می خوانید:

در مورد حضور مالدینی به عنوان مدیر ورزشی
حضور پائولو مالدینی به عنوان مدیر ورزشی مثل این است که مسی مدیر ورزشی یک مهاجم باشد. دوست دارم هر روز او را تحت تاثیر قرار دهم.
در مورد رابطه خوب با هواداران
اندکی غافلگیر شدم که انقدر زود مورد مهر هواداران روسونری قرار گرفتم اما با توجه به شخصیت مردم ایتالیا این موضوع عجیب نیست. جا افتادن در ایتالیا برایم آسان بود چون تمام مردم رفتار دوستانه ای دارند.
در مورد فضای مناسب یادگیری برای مدافعین در فوتبال ایتالیا
فوتبال ایتالیا برای مدافعان مانند یک دانشگاه است و این موضوع را به خوبی حس می کنم. در فوتبال ایتالیا در حال رشد کردن هستم و هر چه بتوانم یاد می گیرم.
در مورد شانس قهرمانی میلان
فاصله مان با اینتر زیاد است اما دلیلی نمی بینم که تا روز آخر به شانس قهرمانی مان باور نداشتیم. بازگشت به لیگ قهرمانان هم می تواند هدف خوبی برایمان باشد اما به عنوان بازیکن باید به اهداف بزرگ فکر کنید و می دانیم که توانایی انجام کارهای ویژه ای را داریم. 
در مورد ماندن در میلان و اهداف آینده
هدفم این است که خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان در پست خودم شوم. هر روز برای رسیدن به این هدف تلاش می کنم. در مورد آینده هم باید بگویم که من تنها شخص تصمیم گیرنده در این موضو نیستم. در حال حاضر از حضور در میلان خوشحالم و از آن لذت می برم اما صادقانه بگویم در حال حاضر به آینده فکر نمی کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.