یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

جابری: لیگ برتر فوتسال با ۷ تا ۱۰ روز تأخیر برگزار خواهد شد

وضعیت همه سالن‌ها را در هفته اول بررسی می‌کنیم

وضعیت همه سالن‌ها را در هفته اول بررسی می‌کنیم

سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت که مدیران این سازمان، شرایط سالن‌های میزبان مسابقات لیگ برتر را در هفته اول بررسی خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از تسنیم، آرش جابری در گفت‌وگویی درباره برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال با تعویق رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اظهار داشت:‌ تیم‌ها تا پایان وقت اداری سه‌شنبه فرصت جذب بازیکن دارند و تا پایان روز چهارشنبه باید مدارک را برای صدور آی‌دی کارت بازیکنان بیاورند. فدراسیون فوتبال رایزنی لازم را برای کسب مجوز برگزاری بازی‌ها انجام داده و مسابقات با 7 تا 10 روز تأخیر برگزار خواهد شد. با توجه به لغو جام ملت‌های آسیا، لیگ برتر را بدون وقفه برگزار خواهیم کرد.

وی درخصوص تست کرونای اعضای تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات تصریح کرد: اعضای تیم‌ها در فاصله زمانی 72 ساعت تا اولین بازی، اولین تست PCR را می‌دهند و سپس این تست را در دوره‌های 10 روزه خواهند داد. پس از تأیید نتایج این تست‌ها در ایفمارک و کمیته پزشکی فدراسیون، بازیکنان در مسابقات حاضر خواهند شد.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال در مورد وضعیت پرداخت مبلغ ورودیه شرکت در لیگ برتر توسط تیم‌ها خاطرنشان کرد: با وجود شرایط سخت بعد از شیوع کرونا، باشگاه‌ها همکاری خوبی با ما داشتند و همه تیم‌ها مبلغ ورودی را هم واریز کرده‌اند. امیدوارم لیگ بسیار خوبی داشته باشیم. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و بحث فنی بر عهده تیم‌هاست.

جابری درباره وضعیت سالن‌های 14 تیم میزبان رقابت‌ها و اعتراض بازیکنان به سالن علی ابن ابی‌طالب (ع) بهبهان در سال‌های گذشته به تسنیم گفت: سالن‌های معرفی شده چند سال میزبان مسابقات بودند. سالن بهبهان چند فصل میزبان بازی‌های اهورا بود و سالن جایگزین هم مشکلات خاصی دارد، البته مجموعه ورزشی علی ابن ابی‌طالب (ع) در سال‌های اخیر مشکلی نداشت.

وی درخصوص بازدید سازمان لیگ فوتسال از سالن‌های میزبان بیان کرد: با توجه به شرایط کرونا، نمی‌توانیم به همه شهرها مسافرت و وضعیت همه سالن‌ها را بررسی کنیم. به همین خاطر شرایط سالن‌ها را در هفته اول رصد می‌کنیم. اگر سالن مورد نظر مشکلی داشته باشد، بازی‌ها به سالن استاندارد دیگری در همان شهر منتقل می‌شود. ما سال گذشته مشکلی از این بابت نداشتیم و فقط سالن میزبانی تیم گیتی‌پسند به سالن مخابرات تغییر کرده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.