جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

فرزاد آشوبی: باید به پرسپولیس و عوامل فنی این تیم نمره بیست داد

فرزاد آشوبی: باید به پرسپولیس و عوامل فنی این تیم نمره بیست داد

فرزاد آشوبی با اشاره به عملکرد قابل قبول پرسپولیس در سال 1399 به شخصیت سرمربی سپاهان اشاره کرد و درباره او صحبت هایی کرد

به گزارش ایران ورزشی،فرزاد آشوبی با اشاره به عملکرد تیم ‌های فوتبال باشگاهی ایران در سال 1399 به مهر گفت:

بر هیچکس پوشیده نیست ویروس کرونا تاثیر غیرقابل انکاری در فوتبال و تقریباً تمام پدیده‌های اجتماعی داشته است.
کارشناس فوتبال ایران افزود:

همین موضوع باعث تغییراتی در تقویم بازی‌ها شد اما فکر می‌کنم بهترین تیمی که توانست خودش را خیلی زود با شرایط جدید تطبیق دهد پرسپولیس بود. آنها به خاطر ذهن روشن بازیکنان خود و اعتماد به نفسی که به خاطر قهرمانی‌های متوالی در لیگ برتر داشتند توانستند به پوکر قهرمانی برسند و باز هم فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنند.
آشوبی ادامه داد:

من فکر می‌کنم با توجه به وضع موجود باید به پرسپولیس و عوامل فنی این تیم نمره بیست داد. آنها عملکرد قابل تقدیری داشتند و توانستند با آرامش و دور از حاشیه‌هایی که همیشه با اسم پرسپولیس همراه بوده است کار خود را ادامه دهند.
آشوبی یادآور شد:

پرسپولیس با وجود نداشتن بازیکنی نظیر عیسی آل کثیر باز هم اسم خود را به عنوان یک تیم واحد با هدفی مشترک به رخ کشید و توانست هم امتیاز با سپاهان در بالای جدول لیگ برتر فصل جاری قرار بگیرد. نمره این تیم بیست است.
آشوبی درباره رقیب این تیم در ادامه بازی‌های لیگ برتر تصریح کرد:

سپاهان اصفهان نشان داده است برنامه دارد. محرم نویدکیا یکی از شخصیت‌های ویژه فوتبال باشگاهی ایران در سال ۱۳۹۹ بود. واقعاً دوست دارم مدرسان حوزه مربیگری از سبک و شیوه او فیلمی تهیه کنند و در کلاس‌هایشان نشان دهند که چگونه می‌توان هم آرام بود و هم به رشد بازیکن کمک کرد. محرم نویدکیا شخصیتی ستودنی از خود به نمایش گذاشته است و باید مورد تعریف و تمجید هم قرار بگیرد و واقعاً نیک است.
کارشناس فوتبال ایران در پایان افزود:

امیدوارم در سال ۱۴۰۰ شرایط برای فوتبال ملی با صعود به دور بعدی بازی‌های راهیابی به جام جهانی قطر نیز هموار شود و با توجه به تغییر مدیریت در فدراسیون فوتبال، اتفاقات خوبی در فوتبال پایه و استعدادیابی شاهد باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.