دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تماس های بارسلونا با سرخیو آگوئرو؛ بلوگرانا وضعیت واینالدوم را زیر نظر دارد

تماس های بارسلونا با سرخیو آگوئرو؛ بلوگرانا وضعیت واینالدوم را زیر نظر دارد

سرخیو آگوئرو در پایان فصل از منچسترسیتی جدا می شود و قرارداد جورجینیو واینالدوم نیز با لیورپول در سال آخر است. بارسلونا به هر دو بازیکن نگاه ویژه ای دارد.

به گزارش  ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، بارسلونا نگاه ویژه ای به واینالدوم و آگوئرویی دارد که قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد. تماس هایی بین بارسلونا و مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی وجود داشته است. آگوئرو برای باشگاهی مانند بارسلونا یک موقعیت خوب در بازار به حساب می آید و سران بلوگرانا در حال بررسی برای جذب او هستند؛ مخصوصا که آگوئرو رابطه بسیار نزدیکی با لیونل مسی دارد. آگوئرو با اشتیاق پیشنهاد بارسلونا و بازی کنار مسی را خواهد پذیرفت اما دو مشکل وجود دارد: اول اینکه کادر فنی بارسلونا، آگوئرو را هدف اول خود نمی دانند و ترجیح می دهند یک مهاجم جوان تر جذب شود. دوم دستمزد بالای آگوئرو است. او در حال حاضر در منچسترسیتی 13 میلیون یورو در سال به طور خالص دریافت می کند.

دیگر هدف احتمالی بلوگرانا، واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول است که او هم آخرین سال قراردادش را سپری می کند. احتمال جذب او از سوی بارسلونا وجود دارد زیرا او جوان تر از آگوئرو است و دستمزد بسیار کمتری خواهد گرفت. در حال حاضر هر دو بازیکن از اهداف بارسلونا برای تابستان هستند. برای آگوئرو مشتریانی مانند پاری سن ژرمن هم وجود دارند. باشگاه فرانسوی اصرار زیادی به جذب او دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.