پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

خداداد عزیزی: جای خالی مهرداد به چشم می‌آید

خداداد عزیزی: جای خالی مهرداد به چشم می‌آید

مهاجم اسبق تیم ملی ایران و حماسه‌ ساز ملبورن می‌ گوید اگر سه غم و مصیبت بزرگ در زندگی‌ ام دیده باشم، یکی از آنها درگذشت مهرداد میناوند است و جای خالی او کاملا به چشم می‌ آید

به گزارش ایران ورزشی، خداداد عزیزی در گفتگو با ایرنا گفت:

من ازدهه 70 با مهرداد میناوند هم‌ بازی بودم و این رابطه دوستانه در سال‌ های اخیر گرم‌ تر شده بود و اکثر اوقاتی که در تهران بودم بیشتر ساعت ها با او بودیم و حرف می‌ زدیم.
خداداد عزیزی افزود:

در تیم 98 هر کجا می‌رفتیم، مهرداد میناوند حضور داشت. اگر جایی هم نمی‌توانست همراه تیم باشد، جای خالی‌ اش کاملا به چشم می‌آمد. او جوان شوخ، شلوغ و دوست داشتنی بود که احترام افرادی را که حتی یک روز از وی بزرگ‌تر بودند را نگه می‌داشت.

بازیکن اسبق تیم ملی گفت:

من همیشه گفته‌ام و باز می‌گویم اگر در زندگی سه غم بزرگ و مصیبت دیده‌ باشم، بدون شک یکی از آنها درگذشت مهرداد میناوند است.
حماسه‌ ساز ملبورن تصریح کرد:

علی انصاریان بچه خوب و محبوبی بود. کسی که با مادرش این‌قدر عاشقانه و دوستانه رفتار می‌کند به طور حتم انسان بزرگی است. متاسفانه در سال 99 دو تن از عزیزترین فوتبالیست‌های ایران را از دست دادیم که هیچ وقت جای آنها پر نمی‌شود.
عزیزی تاکید کرد:

اصلا حال و هوای نوروز و سال تحویل را برای سال 1400 نداشتم. سال 99 با غم و تلخی زیادی همراه بود و عید مزه‌ای برایم نداشت.
عزیزی افزود:

بچه که بودیم اگر یک اسکناس 10 تومنی هم دریافت می‌کردیم کلی ذوق و شوق داشتیم و سریع می‌رفتیم خرید می‌کردیم. من که می‌رفتم خوراکی می‌خریدم و می‌خوردم.

حماسه‌ساز ملبورن گفت:

در عید همیشه به همسر و فرزندانم عیدی می‌دهم و امسال نیز همچون سال‌های گذشته این کار را انجام دادم.
عزیزی در پایان گفت:

حضور پدر بهترین و بزرگ‌ترین عیدی برای من است و هر کاری بتوانم برای او انجام می‌دهم و با کمال افتخار نوکری‌اش را می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.