جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

سهراب بختیاری ‌زاده: هواداران استقلال همواره در لحظات حساس و بحرانی به تغییر رای داده اند

سهراب بختیاری ‌زاده: هواداران استقلال همواره در لحظات حساس و بحرانی به تغییر رای داده اند

سهراب بختیاری ‌زاده گفت: سالهاست تغییرات بی نتیجه در استقلال رخ می دهند. نتیجه این همه تغییر از بین رفتن ثبات در استقلال بوده و جامی هم نصیب این تیم نشده است

به گزارش ایران ورزشی، سهراب بختیاری ‌زاده درباره وضعیت استقلال در سال 99 به برنا گفت:

برای کسب موفقیت در یک باشگاه باید همه ارکان تمرکز و حواس خود را روی این هدف مشترک بگذارند و اگر در یک بخش وظایف به درستی انجام نشود، همه چیز به هم می‌ریزد. در این بین طبیعی است که وقتی تیمی موفق نشود همه از سرمربی جواب می‌خواهند و اوست که باید پاسخگوی مشکلات پیش آمده باشد. متاسفانه در استقلال سال 99 این شرایط پیش آمد و وقتی محمود فکری نتایج مدنظر هواداران را نگرفت همه کاسه کوزه ها بر سر او خراب شد.
او در ادامه با اشاره به جدایی فکری از استقلال گفت:

فکر می کنم هواداران روی دلسوزی بیش از حد یا احساسات به خصوص در سال های اخیر از بین تغییر و ثبات همواره در لحظات حساس و بحرانی همواره به تغییر رای داده اند. شفر برود منصوریان بیاید، منصوریان برود فلانی بیاید و این دور باطل ادامه دارد و سالهاست تغییرات بی نتیجه در استقلال رخ می دهند. نتیجه این همه تغییر هم فقط از بین رفتن ثبات در استقلال بوده و هم جامی نصیب این تیم نشده است. متاسفانه تغییرات در استقلال تبدیل به رویه و فرهنگ شده و دارد این تیم را نابود می کند. شاید من نوعی در ابتدای فصل با انتخاب فکری مخالف بودم و نظر منفی بود و می گفتم بهتر است ایشان بعد از یکی 2 فصل دیگر به استقلال بیاید اما بعدا که سرمربی استقلال شد از او حمایت کردم و موافق جدایی اش نبودم اما متاسفانه یک سرمایه دیگر استقلال سوخت.
بختیاری ‌زاده با اشاره به حضور مجیدی در استقلال گفت:

مگر مجیدی قبلا سرمربی استقلال نبود؟ مگر نتایج خوبی با این تیم نگرفت؟ پس چرا به فرهاد اجازه جدایی داده شد تا دوباره بعد از یک نیم فصل به استقلال برگردد؟ من مخالف رفتن فکری بودم که فقط یک نیم فصل به او فرصت داده شد ولی الان هم برای فرهاد آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم طبق قرارداد 2 سال و نیمه ای که بسته در استقلال بماند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.