شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

روبرتو مانچینی: امیدوارم روزی عملکرد من را با عملکرد لیپی در جام جهانی مقایسه کنید

روبرتو مانچینی: امیدوارم روزی عملکرد من را با عملکرد لیپی در جام جهانی مقایسه کنید

دیدار لیتوانی و ایتالیا در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 با برتری 2-0 ایتالیا به پایان رسید. پس از این دیدار، روبرتو مانچینی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

ایران ورزشی/سرمربی آتزوری در مصاحبه با رای اسپورت گفت:

سومین بازی ایتالیا طی 7 روز بود بنابراین حتی با چرخش ترکیب، می دانستیم شب سختی در انتظار ما است. وضعیت زمین بسیار بد بود و آنها بیشتر به چمن مصنوعی عادت داشتند. ضمن اینکه در تمرین ما روی این زمین، چمن بسیار خیس بود اما اکنون کاملا خشک شده بود.
موقعیت داشتیم گل های بیشتری بزنیم اما در این شرایط فقط کسب برد اهمیت داشت. اگر همه موقعیت های خود را به گل تبدیل می کردیم، همه چیز راحت به نظر می رسید.
ایتالیا به رکورد 25 بازی پیاپی بدون شکست رسید. رکوردی مشابه با دوران مارچلو لیپی و نزدیک به 30 بازی پیاپی بدون شکست در دوران ویتوریو پوتزو. مانچینی افزود:

از حضور در صدر جدول خوشحال هستیم اما دیگر موضوع ها فعلا اهمیتی ندارد. رکوردها، موضوعی متفاوت از نتایج است. امیدوارم روزی عملکرد من را با عملکرد لیپی در جام جهانی مقایسه کنید.
در مورد چیرو ایموبیله باید همه جوانب را درنظر گرفت. او امشب هر چه در توان داشت، نشان داد. ایموبیله مثل سایر بازیکنان در بهترین فرم خود نیست و خسته بود. گلی که زد، ثبات خوبی به او خواهد داد.
افزایش لیست بازیکنان به 25 نفر در یورو 2020 تصمیم درستی خواهد بود. قطعا در طول رقابت ها، بازیکنان زیادی دچار مشکل می شوند و اگر قرار باشد جایگزین ها را به شکل ناگهانی به ترکیب اضافه کنیم، سخت خواهد بود چون بازیکنان در آن مقطع در تعطیلات تابستان هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.