سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

آرتتا در مورد احتمال جذب آگوئرو: باید ببینیم چه پیش می آید؛ در تابستان در مورد لاکازت تصمیم می گیریم

آرتتا در مورد احتمال جذب آگوئرو: باید ببینیم چه پیش می آید؛ در تابستان در مورد لاکازت تصمیم می گیریم

میکل آرتتا با اشاره به مذاکرات برای تمدید قرارداد با لاکازت، احتمال جذب آگوئرو توسط آرسنال را رد نکرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در روزهای اخیر به طور رسمی اعلام شده است که سرخیو آگوئرو، مهاجم منسچترسیتی در پایان فصل از این باشگاه جدا می شود و همین اتفاق باعث شده گمانه زنی هایی در مورد آینده این بازیکن به وجود بیاید.میکل آرتتا، مربی آرسنال، یکی از افرادی است که پیش از حضور در لندن سابقه کار با آگوئرو را دارد. مهاجم آرژانتینی در تابستان به طور رایگان در دسترس خواهد بود و آرتتا در کنفرانس خبری خود احتمال جذب این بازیکن را رد نکرد. مربی آرسنال در مورد آگوئرو گفت:

هر کس در ارتباط نزدیک با آگوئرو بوده، همین را می گوید: او یکی از افرادی بود که باعث شد باشگاه سیتی پیشرفت کند. برای چنین اتفاقی نیاز به یک رهبر و تعدادی بازیکن باکیفیت است و آگوئرو تنها در زمین مسابقه خوب نبود و کاریزما و شخصیت فوق العاده ای داشت و تمام افراد حاضر در باشگاه سیتی او را دوست داشتند. در مورد جذب او نیز باید بگویم باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.
بارسلونا و پاری سن ژرمن دیگر باشگاه هایی هستند که به جذب این بازیکن علاقه نشان داده اند. چلسی و یوونتوس نیز به جذب این ستاره بی علاقه نیستند.

آرتتا در ادامه صحبت هایش در مورد لاکازت نیز صحبت کرد. این مهاجم در بازی های اخیر نمایش خوبی داشته و خیلی ها معتقدند باید جلوتر از اوبامیانگ در پست مهاجم نوک به میدان برود. آرتتا با تمجید از مهاجم فرانسوی خود گفت:

او در چند ماه اخیر بسیار فوق العاده بوده است. توانسته فرم خوبش را حفظ کند، گل بزند و چیزی که می خواهیم را به ما بدهد. به چنین بازیکنانی نیاز داریم زیرا در طول فصل از عدم گلزنی رنج می بردیم و نیاز به خلاقیت در فاز تهاجمی داشتیم و به بازیکنانی مثل لاکازت نیاز داریم تا تفاوت را برای تیم رقم بزنند.
تنها یک سال تا پایان قرارداد لاکازت با آرسنال باقی مانده است و در هفته های اخیر باشگاه های زیادی مانند اتلتیکو مادرید، سویا و رم به جذب او علاقه نشان داده اند.با این وجود آرتتا در این مورد نگران نیست و می گوید در پایان فصل در مورد تمدید قرارداد این مهاجم تصمیم گیری خواهد شد. او در این باره گفت:

همیشه وقتی مردم در مورد درخشش ما حرف می زنند خوشحال می شوم. این یعنی کارشان را خوب انجام داده اند و توجه سایر باشگاه ها را جلب کرده اند. در تابستان به وضعیت لاکا رسیدگی خواهد شد. با او صحبت می کنیم در مورد آینده حرف می زنیم و کار را یکسره می کنیم. در حال حاضر دوست دارم تمرکز بازیکنانم تنها روی مسابقات باشد تا بهترین عملکرد برای تیم را از خود به جای بگذارند.
مربی آرسنال در مورد شرایط توپچی ها در بازار نقل و انتقالات نیز صحبت کرد. او با اشاره به این که چند ماه آینده نقش مهمی در برنامه های تابستانی باشگاه دارد، گفت:

  همه چیز به جایگاهمان در جدول، تعداد بردهایمان و حضورمان در تورنمنت های فصل بعد متکی است. برای هیچ تیمی هم فرق ندارد. باید شرایط موجود در این ورزش را قبول کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.