شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

جرارد پیکه: تلاش می کنم به ال کلاسیکو برسم؛ باخت در آنفیلد بدترین شکست من بود

جرارد پیکه: تلاش می کنم به ال کلاسیکو برسم؛ باخت در آنفیلد بدترین شکست من بود

جرارد پیکه خودش را برای دیدار با رئال مادرید آماده می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، بارسلونا و رئال مادرید روز 21 فروردین، آخرین ال کلاسیکوی فصل را برگزار خواهند کرد. خبر مهم این است که سرخیو راموس دچار آسیب دیدگی شده و در این دیدار غایب خواهد بود. پیکه نیز به مانند راموس مصدوم است اما در باشگاه این خوش بینی وجود دارد که وی به زودی آماده همراهی بارسا در مهم ترین مقطع فصل شود. مدافع اسپانیایی بلوگرانا در مصاحبه خود می گوید:

تلاش می کنم که به بازی مقابل رئال مادرید برسم، آرام آرام و روز به روز پیش خواهم رفت. 
پیروزی یعنی کسب یک دستاورد، یک برد در ورزش یا یک موفقیت در زندگی شخصی. شما وقتی که رشد می کنید یاد می گیرید، چه با تلاش زیاد و چه با تلاش کم. به عنوان یک کودک یاد می گیرید که رقابت کنید و لذت ببرید، باید بین پیروز شدن و خوشحال بودن تعادل برقرار کنید. پدرم مرا با وسواس پیروزی بار نیاورد، او در فوتبال هیچ وقت به من نمی گفت که حتما باید بهتر باشم یا محکوم به پیروزی هستم. البته که دوست داشت مرا پیروز ببیند اما هیچ اجباری به بردن نبود. به ما از بچگی یاد داده اند که به دیگر ان احترام بگذاریم، اما باید این را در عمل نشان دهید، باید یک جنتلمن باشید، چه هنگام پیروزی و چه هنگام شکست.
بدترین شکست دوران حرفه ای من؟ آنفیلد (دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا - 2019). من از آن دسته بازیکنانی نیستم که به خاطر عصبانیت به رختکن برود و وسایل را به اینطرف و آن طرف پرتاب کند. اما چون در بازی رفت آن نتیجه (3-0) را کسب کرده بودیم، آنروز چنین حرکتی انجام دادم. معمولا در زندگی بیشتر از پیروز شدن، باخت می دهید و این شکست ها بخشی از زندگی هستند. 
بهترین عناوینم؟ هر لیگ قهرمانانی که بردم و جام جهانی. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.